زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سه گزينه پيشفرض در جوملا
۴-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #1
سه گزينه پيشفرض در جوملا
با سلام
در جلو عنوان مطلب در جوملا معمولا سه گزينه به صورت پيشفرض وجود دارد:
پي دي اف، چاپ و ارسال به ديگري
اما هرسه گزينه درست عمل نمي كند. من با نسخه هاي مختلف جوملا تست كردم اين مشكل وجود داشته آيا راهي براي اصلاح وجود ندارد يا اساتيد نمي توانند يك بسته اصلاحي اي چيزي درست كنند تا اين مشكل حل شه؟
اين مشكل فقط در پارس جوملا وجود ندارد ولي آن ديگه آپديت نشد در عين حال ما كه سايت مان را با نسخه ديگر درست كرديم با ريپليس كردن فايل ها حل نشد حال مشكل است كه از ابتدا كل سايت را طراحي كنيم
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: سه گزينه پيشفرض در جوملا
انشاالله به زودي جومفا باز ميشود و به خاطر برخي مشكلات دير شده!
فكر ميكنم بشه فايل هاي پي دي اف رو دوباره از ورژن قبلي جومفا جايگزين كرد ولي كمي صبر كنيد ممكن است به زودي سايت جومفا باز شود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۵-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #3
من از جوملای joomla.ir استفاده میکنم. هر سه تا لینک درست کار میکنه. فقط یه خورده مشکل استایل داره.
دکمه pdf که خیلی خوب کار میکنه. مطلب رو خیلی خوب تبدیل به PDF میکنه.
دکمه چاپ رو وقتی میزنی، صفحه ای که برای چاپ میاد، استایل درست و حسابی نداره. خیلی سعی کردم درستش کنم، ولی کدهای مربوطه رو پیدا نکردم
دکمه ارسال رو هم وقتی میزنی، کادری که باز میشه، استایلش مناسب نیست و چپ چینه. این یکی رو تونستم استایلشو درست کنم تا فرم ارسال رو زیباتر نشون بده.
فایل پیوست رو در مسیر \components\com_mailto\views\mailto\tmpl جایگزین کنید تا استایل این کادر درست بشه.

فایل‌(های) پیوست شده
default.php
نوع فایل .php
دفعات دانلود 3
اندازه 2.51 کیلوبایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hayat ، شاهین سمیع عادل
۵-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ صبح
ارسال: #4
(۵-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ صبح)mojtabapordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از جوملای joomla.ir استفاده میکنم. هر سه تا لینک درست کار میکنه. فقط یه خورده مشکل استایل داره.
دکمه pdf که خیلی خوب کار میکنه. مطلب رو خیلی خوب تبدیل به PDF میکنه.
دکمه چاپ رو وقتی میزنی، صفحه ای که برای چاپ میاد، استایل درست و حسابی نداره. خیلی سعی کردم درستش کنم، ولی کدهای مربوطه رو پیدا نکردم
دکمه ارسال رو هم وقتی میزنی، کادری که باز میشه، استایلش مناسب نیست و چپ چینه. این یکی رو تونستم استایلشو درست کنم تا فرم ارسال رو زیباتر نشون بده.
فایل پیوست رو در مسیر \components\com_mailto\views\mailto\tmpl جایگزین کنید تا استایل این کادر درست بشه.

در گزينه ارسال مشكل در شكل نيست بلكه مشكل اينه كه لينكو نمي فرسته
ايميل مي فرسته ميگه اين لينك را مشاهده كنيد ولي لينكي وجود نداره
امضاء hayat
حكمت سرا!
۵-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #5
من الآن سایتتون رو چک کردم قسمت ارسال درست کار می کرد. قسمت چاپ هم مشکلی نداشت
قسمت PDF مشکل داشت که درست تبدیل نمی کرد . این هم فکر می کنم مشکلی عمومی باشه چون عموماً کلمات فارسی در بعضی از نرم افزارها هم درست PDF نمی شه چه برسه به جوملا . البته باید جستجو کرد ببینیم مشکل حل می شود یا نه ولی به نظر من تا خود قسمت چاپ کار می کنه PDF غیر ضروری به نظر می رسه . کسی هم که می خواهد از مطالب سایتتون استفاده کنه می تونه کپی پیست کنه .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۵-۲-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #6
عذر خواهی می کنم حق باشما بود لینک صفحه را ارسال نمی کرد .
فکر می کنم مشکل از کامپوننت com_mailto باشد .
پیشنهاد می کنم این کامپوننت را از قسمت کامپوننت های یک جوملا برداشته و در پوشه کامپوننت جوملای سایت خود جایگزین کنید ببینید مشکل حل می شود .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، hayat
۵-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #7
ممنون از لطف تان و اینکه وقت گذاشتید
امضاء hayat
حكمت سرا!
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان