زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی جهت ثبت طول و عرض تصاویر سایت
۳-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #1
Exclamation درخواست راهنمایی جهت ثبت طول و عرض تصاویر سایت
سلام
وقت بخیر

طبق آموزش زیر برای تصاویر مطالب صفحه اول سایت مقدار طول و عرض رو مشخص کرده ام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  ioe47ql0yhxrcawxlwtb.jpg]

اما وقتی سایتم رو با
gtmetrix
چک می کنم همچنان ارور Specify image dimensions برای تصاویر می ده که طول و عرض تصاویر مشخص نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

www.paia.ir

اگر سایت ، یه سایت شرکتی بود چون تغییر عکس روزانه ندارند می شد طول و عرض تصاویر رو در فایل قالب سایت تعریف کرد اما برای سایت های خبری که روزانه تصاویر صفحه اول سایت دائم در حال تغییر هست چه باید کرد؟
در بخش ادیتور مطلب برای تصاویر طول و عرض رو مشخص می کنم اما وقتی با سایت gtmetrix چک می کنم همچنان ارور تعیین اندازه تصاویر سایت رو می ده
در ماژول های به کار رفته در صفحه اول سایت طول و عرض تصاویر به درستی مشخص شده و عکس ها رو هم با همون طول و عرض ادیت کرده و آپلود می کنم یعنی اندازه تصاویر با اندازه تعیین شده در ماژول ها هماهنگ است.

اساتید راهنمایی بفرمایید برای تعیین طول و عرض تصاویر چه باید کرد؟
با سپاس
امضاء arash2860
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ صبح
ارسال: #11
RE: درخواست راهنمایی جهت ثبت طول و عرض تصاویر سایت
من جای شما بودم یک استاندارد برای تصاویرم تعریف میکردم و تصاویر و بهینه وارد سایتم میکردم
به این بخش یه سر بزن

اگه به این روش ها عادت کنید خیلی بهتره
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط arash2860 ، Reza Ganji
۴-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #12
با سپاس از توجه شما
بنده مشکلی با خود عکس ها ندارم
همه ی تصاویر رو قبل از آپلود دقیقا ریسایز می کنم و سعی می کنم با کمترین حجم ممکن آپلود کنم
مشکل فعلی بنده خطای تعیین نشدن طول و عرض تصاویر هست
امضاء arash2860
۴-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #13
میتونید از پلاگین ریسایزر که بصورت خودکار تصاویر را به سایز دلخواه نمایش میدهد استفاده کنید.
البته اگر طرز کار این پلاگین رو اشتباه نکرده باشم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط arash2860
۶-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #14
(۴-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید از پلاگین ریسایزر که بصورت خودکار تصاویر را به سایز دلخواه نمایش میدهد استفاده کنید.
البته اگر طرز کار این پلاگین رو اشتباه نکرده باشم.

این نمونه پلاگین ها اکثرا یه مقدار ثابت برای طول و عرض می گیرن
طول و عرض تصاویر سایت در بخش های مختلف متفاوته
امضاء arash2860
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان