زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف فوتر های تک وب دیزاین
۲۶-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #1
Wink حذف فوتر های تک وب دیزاین
سلام دوستان می خواهم بدون این تک وب دیزاین کجا کد هاشو وارد می کنه که ما هرچه می گردیم اندر خم یک کوچه ایم.
کد های فوتر که کپی رایت خودشو می زاره اصلا قابل پیدا کردن نیستند.
آقا اینا کجان؟؟
من 2 روزه دارم تو همه فایل ها رو می گردم.
خواهش می کنم این دردی که افتاده به جون من رو یکی حل کنه .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط arash68
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۴-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #31
RE: حذف فوتر های تک وب دیزاین
دوست عزیز این فایل را بجای فایل خودت آپلود کنید درست میشود البته از آقای امیر مرادی مدیر وب سایت تک دیزاین عذر خواهی می کنم واقعا زحمت می کشند ولی چون قالب خارجی هست مصلحت دونستم فایل را اصلاح متن برای دوستمون

فایل‌(های) پیوست شده
template.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 39
اندازه 15.06 کیلوبایت

امضاء sulduz
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارائه خدمات هاستینگ ، فروش ریسیلر ، ثبت دامنه ، طراحی پرتال های خبری ، فروشگاهی ، سازمانی ، شخصی و شرکتی ، ایمیل سرور و شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Email : sulduzweb@yahoo.com

Email : sulduzhost@yahoo.com

فروش یسته فروشگاهی فروشگاه من نسخه اورجینال

بزودی نسخه فارسی آن نیز آماده فروش خواهد بود .
۲۸-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #32
سلام دوستان
من تمام راههای بالا را امتحان کردم اما بهترین راه این است که
فایل ایندکس د رپوشه قالب را باز کده و خط آخر را که کدشدس پاک کرده و اگر میخواهید نام شرکت خود را جا یآن خط تایپ نمایید.

<div id="tak-footer">
          [color=#FF4500][u] <?php $_F=__FILE__;$_X='Pz48P3BocCByNXEzNHI1XzJuYzUoJ3Q1bXBsMXQ1LnBocCcpOyA/Pg0KICAgICAgICAgIDxwPiZuYnNwOzwvcD4NCiAgICAgICAgICA8cD4mIzZpNzg7JiM2ZTBpOyYjNmk3​aTsmIzZlMGk7JiM2N3UwOyAmIzZpODY7JiM2ZTBhOyYjNmUwODsmIzZlMGE7ICYjNmk3aTsmIzY3dTA7​JiM2ZTBlOyAmIzZpODc7JiM2aTdpOyYjNjd1MDsmIzZpNzg7ICYjNmUwaTsmIzZpNzg7JiM2aTlvOyYj​NmUwdTsmIzZlMGE7ICYjNmk3ZTsmIzZlMDc7ICYjNmk4NzsmIzZpN2k7JiM2N3UwOyYjNmk3ODsgPD9w​aHANCiA1Y2gyICQxcHAtPmc1dENmZygnczR0NW4xbTUnKTsNCiA/PiAmIzZlMGk7JiM2N3UwOyAmIzZpN2U7JiM2aTdpOyYjNmk4ODsmIzZpOG87LjwvcD4NCiAgICAgICAg​ICAgICAgICAgICANCiAgICAgICAgICAgICAgICAgICAgPHA+PD9waHAgczR0NVI0Z2h0KCk7ID8+PC9w​Pg0KICAgICAgICAgIDwvZDR2Pg0KICAgICA8L2Q0dj4NCjwvZDR2Pg0KCQ0KCTwvYjJkeT4NCjwvaHRt​bD4=';eval(base64_decode('JF9YPWJhc2U2NF9kZWNvZGUoJF9YKTskX1g9c3RydHIoJF9YLCcxMj​M0NTZhb3VpZScsJ2FvdWllMTIzNDU2Jyk7JF9SPWVyZWdfcmVwbGFjZSgnX19GSUxFX18nLCInIi4kX0​YuIiciLCRfWCk7ZXZhbCgkX1IpOyRfUj0wOyRfWD0wOw=='));?[/u]>[/color]

به صورت زیر تغییر دهید
<div id="tak-footer">

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت مسجد الزهراء می باشد

به همین راحتی
۲۴-۸-۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #33
دوستان سلام من هم همین مشکل را دارم و اون عزیز که میگفت فایل addons.css
اصلا همچین فایلی رو من ندیدم