زمان کنونی: ۲۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرعت بارگذاری سایت
۲۴-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #1
سرعت بارگذاری سایت
سلامRose
من یک سوالی در مورد سرعت بارگذاری سایت دارم
سایت من صفحه اصلیش الان حدود 1 مگابایت هست و سرعت لودش زیاد جالب نیست.
چکار کنم که سرعت لودش بالا بره.
اگه افزونه ای می شناسید لطفا بهم معرفی کنید.
اینم سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: سرعت بارگذاری سایت
درود و خسته نباشید

بهترین کاری که میتوانید انجام بدین فشرده سازی تصاویر قالب و سایتتون هست
از پلاگین فشرده سازی جاوا اسکریپت و سی اس اس هم میتونید مازاد اون ها استفاده کنید
گزینه ای در سی پنل هم هست به نام Optimize Website که با استفاده از اون هم میتونید خروجی سایتتون رو فشرده کنید تا سرعت لود بالا بیاد"البته باید در قسمت تنظیمات جوملاتون Gzip رو هم فعال کنید

پیروز و سربلند باشید
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، gamentech
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #3
من هر چی تو جوملا می گردم گزینه ی Gzip رو پیدا نمی کنم!
این گزینه کجا هست؟
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #4
در تنظیمات کلی، تنظیمات سرور، گزینه فشرده سازی Gzip وجود داره که می تونید فعالش کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببین، همچنین در انجمن جستجو کنی تاپیک های زیادی در مورد سرعت بارگزاری سایت صحبت شده می تونی ازشون ایده بگیری.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط gamentech ، memare-ahvaz
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #5
من لیزی لود رو نصب کردم.
اما می خوام تصاویر اسلاید شو تحت تاثیر لیزی لود قرار نگیره.
چون اسلاید شو متوقف می شه.
چکار کنم که خوب بشه؟
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #6
اگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابلیت exclude کردن داره و فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه، آخرین نسخش رو دانلود و تست کن اگر نصبش نکردی
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #7
من اخرین نسخه رو نصب کردم.
اما از قابلیت exclude چطور استفاده کنم؟
ادرس عکس رو چطور بدم؟
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #8
بهترین حالت برای بالا رفتن سرعت لود و کم شدن حجم صفحه اول کم کردن تصاویر می باشد
با افزونه هایی که دوستان فرمودن میتوانید تا حدودی این کارو انجام دهید ولی یادتان باشد با این افزونه ها نمیتوانید زیاد بر روی سرعت لود تصاویر مانو دهید چرا که افزونه ها خود برای کم کردن دیتا ها نیازمند اجرا شدن می باشند پس مد نظر داشته باشید
اگر دمو قرار می دادید به شما می گفتم که چه چیزهایی را باید بردارید
یادتان باشد استفاده از پلاگین و افزونه ها و ماژولها در سایت حتی اگر نمایش داده نمیشوند در سرعت سایت تاثیر گذارند.
استفاده از جی کوئریها مخصوصا تب سازها ، اسلاید شو ها کلی از سرعت سایت می کاهند و دیگر اینکه بهتر است تصاویر اسلاید شو ها رو با استفاده از فتوشاپ کم کنید برای این کار به مسیر زیر بروید
file/seve fot web/رفته و تصاویر را ذخیره کنید .
و همچنین می توانید از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت تست سرعت استفاده کنید این سایت سی اس اس ، تصاویر ،جاوا اسکریپت و ... را به صورت جدا مورد ارزیابی قرار می دهد و نتیجه را به صورت تفکیک رنگ نماید می دهد
موفق باشدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ صبح
ارسال: #9
آقا مرتضی دمو قرار دادم.
۲۵-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ صبح
ارسال: #10
سرعت سایت شما خیلی پایین می باشد
رو مشاهده کنیدEyes
به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید
مشکلات css خود را برطرف کنید کلی در سرعت سایت شما تاثیر می گذارد.
خطا ها هم برطرف کنید
رو هم مطالعه فرمایید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان