زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب ابی
۳-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #1
قالب ابی
سلام من یک قالب فارسی ابی میخوام که ارتیستر نباشه کسی سراغ ندارهEyes
یه چیزی مثل این

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: قالب ابی
سلام.

ببینید این قالب که فقط تصویر بالاش و منو هاش آبی هست . خودت هم میتونی هر قالبی رو که دوست داری ( مثلن یه قالبی رو که از نظر موقعیت و فرمش خوب هست ) مث همین کنی !

فقط کافی هست قبل از نصب قالب - پوشه images رو باز کنی و تصویر دلخواهت رو جایگزین تصویری کنی که واسه منو و هیدر استفاده میشه. و بعد قالب رو نصب کن.
و دقت داشته باش که اندازه و پسوند و اسم تصویر جایگزین باید با تصویر اصلی مث هم باشن ! Blush

فک کنم فقط با این روش بتونی قالب رو به شکل و رنگ دلخواه خودت در بیاری - منم دارم با قالب خودم همین کار رو میکنم تا به اون چیزی که تو ذهنم هس تبدیل بشه
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل
۳-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #3
RE: قالب ابی
همينطور ميتونيد توي فايل css قسمت color كد رنگ دلخواهت رو بدي براي بعضي از جاها
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان