زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کدام مدیر انجمن راضی هستید؟
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #1
از کدام مدیر انجمن راضی هستید؟
سلام.طبق سنتی که تو انجمن خودمون داشتیم هر چند مدت از کاربران سایت میپرسیدیم که از کدوم مدیر انجمن راضی هستید؟

این هم اولین موضوع من در پارس جوم هست.

سوال:: شما از کدام مدیر انجمن تا بکنون بیشتر رضایت داشتید؟؟؟؟

لطفا جواب خودتون رو بهمراه دلیل بگید.

مدیران:::

1- alim123
2- mking
3- mohammas یا همون محمد سلیمانی
4- صدرا حسابی
5- محمد

من طبق لیست مدیران انجمن نوشتم.

منتظر جواب های شما هستم.
امضاء ذکر فرج
ارسال احکام و حدیث هر هفته به صورت رایگان به تلفن همراه و ایمیل شما.

در صورت تمایل برای دریافت پیامک به وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نمایید.

w w w . z e k r e f a r a j . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، memare-ahvaz ، پیام عمرانی ، mking
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: از کدام مدیر انجمن راضی هستید؟
والا همه خوبن
در جواب دادن دریغ نمیکنند همگی جان برکفان پارس جوم هستند
جناب گنجی که خداییش وقت میذاره.. اگه به "برترین ارسال کنندگان" نگاه بکنید ایشون در صدر هستند.
بعدش جناب صدار حسابی
بعد جناب سلیمانی و...
البته الان حضور ذهن ندارم
اگه اسم کسی ازقلم افتاد ببخشیددیگه مدیران عزیزDrink
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط zaban26 ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، ذکر فرج ، mking
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
ایده جالب هست ممنونم ازتون
درستش این بود که اجازه بدیم کاربران نظر خودشون و بدن اما دنبال فرصتی بودم که از چند تن از دوستان قدر دانی کنم
اگر من حق رای داشته باشم اقای "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" که خوب مالک انجمن هستند و فکر میکنم با راه اندازی انجمن و مدیریت شایسته ایشون خیلی ها راهشون و پیدا کردند و امیدوارم خدا پاداش ایشون و اقای "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" رو بده
از مدیران سابق انجمن اقای "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" که نقش برجسته ای در تحول جوملای جهانی و بخصوص جوملای فارسی داشتند
از مدیران فعلی آقای "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" که با توانمندیشون تو زمینه های مختلف از هیچ کمکی دریغ نمیکنند
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz ، ذکر فرج ، alim123 ، mking
۲۰-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #4
با سلام
اینجا فرصتی است مغتنم که از مدیران تشکر شود (بدون اینکه اسپم زده باشیم).
دوستان قطعا با این نظر موافق هستند که دایره اطلاعات هر کس ممکن است متفاوت باشد و به طبع آن درصد پاسخگویی یک فرد به سئوالات مطرح شده متفاوت باشد. اما آنچه واضح است این است که اصولا کسی اینجا بدون جواب نمی ماند و این شرط اول اعتماد اعضا به انجمن است.
اسم بردن از افراد و ترتیب در ارائه اسامی ممکن است باعث سوءتفاهم برای افراد شود، اگر هر فرد (مدیر یا کاربر) بدون نظر خاصی اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهد و از ارائه تجربیات و دانش خود کوتاهی نکند، بهترین مدیر است.
دوستان حتما هم رای هستند که گاهی برای پاسخ به یک سوال باید مدیر حتما مورد سوال را در لوکال یا به صورت آنلاین داشته باشد و یا آنرا نصب کند تا بتواند به موضوع رسیدگی کند و به آن پاسخ دهد، و این درحالیست که مدت زمان مشخصی از یک مدیر برای پاسخ سوال صرف شده و فرد سئوال کننده حتی زحمت کلیک کردن بر روی دکمه تشکر را به خود نمی دهد!!!

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط ذکر فرج ، محمدسلیمانی ، Zhyar ، Reza Ganji ، mking ، zaban26 ، memare-ahvaz
۲۱-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #5
درود
من هم شخصا همین نظر رو دارم.
همه چیز را همگان دادنند !
اصول کار در انجمن برمبنای همکاری همه کاربران برای به اشتراک گذاری اطلاعات است و همانطور که از نامش هم پیداست انجمن های گفتگو نامیده میشود.
اگر ما به سمتی برویم که همه دوستان در کمک به یکدیگر کوشا باشند ما به نتیجه مطلوب رسیده ایم.
در اصل ما محیط این امر را مهیا کرده ایم.البته در ایران این انتظار وجود دارد که فقط مدیران یک انجمن پاسخ گو باشند هرچند این ایده هم در بسیاری از انجمن ها خوشبختانه ور افتاده ولی در جوملا کماکان بدین صورت است.
از نظر من همه دوستان مدیر فعال هستند چه دوستانی که قبلا در تیم بودند و چه دوستانی که حضور دارند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking ، zaban26 ، Zhyar ، memare-ahvaz ، mahan ، ذکر فرج ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان