زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز شدن لينك در صفحه طراحي شده خودم
۱۲-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #1
باز شدن لينك در صفحه طراحي شده خودم
سلام
من در سايتم با استفاده از ار اس ديگر سايتها مطالب آنان را قرار ميدهم و سپس جهت مطالعه كامل به سايت اصلي لينك ميدهم خواستم ببينم پلاگيني هست كه اين لينك سايتهاي اصلي را در صفخه اي كه من طراحي ميكنم و يصورت فريم نمايش دهد كه بتوانم بالاي آن نيز مطالب خودم را نمايش دهم
ممنون
امضاء akhani
آگهي رايگان-مقالات مرتبط
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كتابخانه فني برق و الكترونيك
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #2
RE: باز شدن لينك در صفحه طراحي شده خودم
برای این منظور میتونید از افزونه ای که مطالب رو از آر اس اس گرفته و بصورت محتوا درون سایت شما ذخیره میکند استفاده کنید.
البته این امکان هم ممکنه بشه که لینک های خروجی سایت شما را با iframe نمایش داد ولی من تست نکردم که برای آر اس اس هم میشه یا خیر.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط akhani
۲۰-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #3
نقل قول: برای این منظور میتونید از افزونه ای که مطالب رو از آر اس اس گرفته و بصورت محتوا درون سایت شما ذخیره میکند استفاده کنید.

اما چطوري؟
امضاء akhani
آگهي رايگان-مقالات مرتبط

كتابخانه فني برق و الكترونيك
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #4
در تاپیکی دیگری توضیحات کامل داده ام میتونید از اون تاپیک که فکر میکنم برای شما هم بده استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان