زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارس الکسا
۸-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #1
Heart پارس الکسا
پارس الکسا ، اولین و تنها سامانه آماری بر اساس اطلاعات رتبه الکسا می باشد که با سیستم مانیتورینگ با استفاده از وب سرویس های خود علاوه بر نمایش اطلاعات سایت های به زبان فارسی ، خدمات آماری دقیق تری به کاربران ارائه می دهد . همچنین کاربرانی که دارای رتبه های بالاتر از 100 هزار می باشند و امکان دریافت گزارشات و مشاهده چارت های آماری را در الکسا ندارند می توانند با استفاده از خدمات ویژه پارس الکسا نظارت دقیق برروی رتبه و بازدید سایت خود داشته باشند .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۸-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: پارس الکسا
پروژه خوبی هست اما من حساب کاربری داخلش ایجاد کردم و فعال کردم ولی وارد حساب نمیشه
هنوز خیلی جای پیشرفت داره و اطلاعاتش رو از سایت الکسای خارجی میگیره،اگر مستقل بشه بهتره
اینجوری مثل اسکریپت های کلون هستش
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hossein724
۹-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #3
سلام

همون طوري كه جناب اميني گفتند بعد از ثبت نام نميشه وارد سايت بشي
امضاء aaamin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

۹-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #4
(۸-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ عصر)memare-ahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروژه خوبی هست اما من حساب کاربری داخلش ایجاد کردم و فعال کردم ولی وارد حساب نمیشه
هنوز خیلی جای پیشرفت داره و اطلاعاتش رو از سایت الکسای خارجی میگیره،اگر مستقل بشه بهتره
اینجوری مثل اسکریپت های کلون هستش

باسلام
وتشکر از بذل توجه جنابعالی
بنده الان ایجاد حساب کاربری را چک کردم ایرادی نداشت .اگر بزرگواری بفرمایید وایمیل حاوی مشخصات کاربری که از طرف سایت پارس الکسا برایتان ارسال شده را فوروارد کنید به h.mizbani@gmail.com
بله اطلاعات از سایت پارس الکسا خارجی گرفته میشه .فرمایشی که شما میفرمایید امکانات و تجهیزات وسیعی بر بستر نت لازم داره .کاری که سایت ما انجام میده اطلاع رسانی و بررسی اطلاغات اماری سایت ها میباشد

انشااله در اینده امکانات جدیدتری ارایه خواهد شد
باتشکر
(۹-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ صبح)aaamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

همون طوري كه جناب اميني گفتند بعد از ثبت نام نميشه وارد سايت بشي

باسلام
وتشکر از بذل توجه جنابعالی
بنده الان ایجاد حساب کاربری را چک کردم ایرادی نداشت .اگر بزرگواری بفرمایید وایمیل حاوی مشخصات کاربری که از طرف سایت پارس الکسا برایتان ارسال شده را فوروارد کنید به h.mizbani@gmail.com

انشااله در اینده امکانات جدیدتری ارایه خواهد شد
باتشکر
۹-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ صبح
ارسال: #5
متاستفانه به دلیل اینکه در پوشه spam قرار گرفته بود حذف شده
۹-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #6
ما نهایت سعی خودمون میکنیم ایمیل ها اسپم نشه.حالا شما میفرمایید اسپم شده .بسیار هم خوب.بزرگواری بفرمایید ومجدد ثبت نام کنید .تا بنده از صحت عملکرد سیستم مطمین بشم
با تشکر
۹-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ صبح
ارسال: #7
برای من هم نیومده بود و در پوشه اسپم هم ندیدمش و کلا اسپم ها رو حذف کردم و الان هم میگه ایمیل تکراری است.
اگر مدت زیادی نیست که سایت فعاله نباید ایمیل هاش بره تو اسپم ها.البته من کلا شک دارم ایمیل ارسال شده بود یا خیر
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۹-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #8
شما باید اینو در نظر بگیری که مقصود گذاشتن نوار ابزار الکسا یا ابزارک نمایش آمار برای بالا رفتن رتبه سایت در خود الکسا هستش؟
اینجا این بحث میاد وسط که گذاشتن ابزارک پارس الکسا چه سودی واسه استفاده کننده میتونه داشته باشه؟
۱۰-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #9
سلام

براي من هم اسپم اومد ولي ايميل را نگه داشته بودم

و براتون به ايميلي كه داده بوديد ارسال كردمش
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #10
قبلا یک خبری در مورد الکسای ایرانی منتشر شده بود.

این همون الکسای ایرانی هست؟
من فکر نکنم باشه اخه تو خبر گفته شده سایتی کاملا مستقل هست.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان