زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در rstickets pro
۷-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #1
مشکل در rstickets pro
من سیستم تیکتینگ rstickets pro رو از سایت پاستل و از لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفته و نصب کرده ام . تنظیمات رو هم به درستی انجام داده ام.
الان کاربر به درستی میتونه تیکت بفرسته و مدیر هم تیکت ها رو میبینه و میتونه جواب بده و دوباره کاربر جواب مدیر رو میبینه. ایمیل ها هم، هم ایمیل اعلام دریافت و هم ایمیل اعلام پاسخ به درستی برای کاربر ارسال می شود.
اما مشکل این است که کاربر نمی تواند به پاسخ ارسالی مدیر پاسخ دهد یعنی دکمه "برای پاسخ دادن کلیک کنید" برای کاربر در سایت کار نمی کند و پس از کلیک هیچ کاری انجام نمی دهد چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #11
RE: مشکل در rstickets pro
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ صبح)mohammas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر اشتباه نکنم جی کوئری یک افزونه نیست یک امکان هست که در بعضی از افزونه ها ازش استفاده میکنن
و در بعضی از افزونه این قابلیت فعال یا غیر فعال میشود
در پلاگین ها ماژول و شاید در خود کامپوننت افزونه چک کنید و این امکان را خیر قرار دهید.
مشکل همینه که کل ماژول هام رو چک کردم خود کامپوننت تیکت ها رو هم زیر و رو کردم اصلا چیزی با این نام یا حتی شبیه به اون هم پیدا نکردم
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #12
شما پلاگین Mootools رو فعال کردید در جوملاتون؟
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #13
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما پلاگین Mootools رو فعال کردید در جوملاتون؟
سلام
جالبه اسمش رو زیاد شنیدم که ظاهرا یه جاهایی دردسر درست میکنه، من همچین پلاگینی نصب نکردم
میشه بفرمایید کار این پلاگین که شما منظورتونه چیه؟
چون تا اونجایی که من داخل فروم های خارجی و ... دیدم فکر میکردم اسم یه شرکته که محصولات مختلفی تولید میکنه.
۱۲-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #14
Mootools کتابخانه ای هست که در جوملا به صورت پلاگین می تونید ببینید، برای RSticket جزو نیازهاش اینه که این پلاگین Mootools نسخه 1.2 فعال باشه.
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #15
(۱۲-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mootools کتابخانه ای هست که در جوملا به صورت پلاگین می تونید ببینید، برای RSticket جزو نیازهاش اینه که این پلاگین Mootools نسخه 1.2 فعال باشه.
روی جوملا 2.5 مگه خودش فعال نیست و جزو کتابخانه های پیش فرضش نیست؟
من هرچی سرچ کردم فقط این رو برا جوملا 1.5 پیدا می کردم و تازه بیشتر افزونه هایی بودن که mootools رو در جوملا 2.5 غیر فعال کنن و یا conflict اون رو با بقیه صفحات برطرف کنند.
بلاخره باید دنبال این باشم که mootools 1.2 را روی جوملا 2.5 نصب کنم یا دنبال افزونه ای باشم که mootools رو روی جوملا 2.5 غیر فعال کنه؟
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #16
درسته من دقت نکرده بودم شما با جوملا 2.5 کار می کنید، برای بررسی پس باید آدرس سایتتون رو قرار بدید یا اگه در لوکال هست در جایی آپلود کنید تا بررسی بشه و عیب یابیش کرد.
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #17
(۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته من دقت نکرده بودم شما با جوملا 2.5 کار می کنید، برای بررسی پس باید آدرس سایتتون رو قرار بدید یا اگه در لوکال هست در جایی آپلود کنید تا بررسی بشه و عیب یابیش کرد.
سلام
الان یه جوملا 2.5.7 جدید روی یه ساب دامین نصب کردم و بعد rsticketd pro رو روی قالب پیش فرض اون نصب کردم که در اون این کلید به درستی کار میکنه تازه چند تا اشکال جزیی تر هم قبلا روی سایت خودم داشتم با این کامپوننت (مثلا عدم نمایش دکمه رای گیری برای تیکت های بسته شده، عدم نمایش صحیح باکس تیکت های کاربر در حالت جدول بندی شده و ...) که اون ها هم حل شده اند.
بنابراین قطعا مشکل از قالب اختصاصی من بوده که با این کامپوننت مشکلاتی دارد.
به نظر شما چه بخشی از قالب با این کامپوننت ممکنه درگیری داشته باشه و روی اون تاثیر بزاره؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان