زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 به بالا
۳۱-۱-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 به بالا
Plugin joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1303297875_1_a644dc8c82.jpg]

سلام و درود
اين پلاگين بسياري از راه هاي نفوذ به سايت از جمله روش تزريق را مهمترين روش نفوذ است را مسدود كرده و كمك زيادي به امنيت سايت شما مينمايد.البته اين پلاگين پارامترهاي زياد و گيج كننده ندارد و در حالت پيش فرض تمام موارد تنظيم شده و فقط كافيست فعال كنيد.

[تصویر:  1303312627_1_dab453e443.png]

توصيه ميشود كه از اين پلاگين حتما استفاده كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه سازگار با جوملا 3.0 و جوملا 2.5 که آخرین ریلیز این پلاگین می باشد به پیوست اضافه شد.

فایل‌(های) پیوست شده
JHackGuardj15.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 165
اندازه 17.51 کیلوبایت

jHackGuard j16.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 58
اندازه 17.64 کیلوبایت

jHackGuard_JOOMLA 2.5 AND JOOMLA 3.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 141
اندازه 18.93 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، esitala ، farjadp ، صدرا حسابی ، btheme ، hosseinpour ، neysian ، moas
۱-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #2
RE: پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 و جوملا 1.6
با سلام
مشكلي كه اين پلاگين دارد اين است كه سيستم نظرات را غير فعال مي كند. در كل هر نوع قابليتي را از كاربر جهت ارسال مي‌گيرد.
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #3
RE: پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 و جوملا 1.6
بله ولي فكر ميكنم با غير فعال كردن برخي گزينه ها اين مشكل رفع شود البته بايد تست شود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط hayat
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #4
RE: پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 به بالا
جناب گنجی من این پلاگین رو نصب کردم در پایین صفحه لینک خودشون رو میذارن
گفتم ببینم این الزاما باید ظاهر بشه؟
البته من قسمت دسترسی این افزونه رو برای کاربران ثبت نام کرده فعال کردم دیگه نشون نمیده الان
ولی آیا از توانایی هاش کم میکنه؟
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #5
فکر میکنم براحتی قابل برداشتن باشد یا در تنظیمات شاید گزینه ای برای نمایش یا عدم نمایش داشته باشد.
برای برداشتن امیدوارم دوستان کمکتون کنند ولی اگر نشد من سعی میکنم براتون حذفش کنم.
فقط دمو یادتون نره.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ صبح
ارسال: #6
پلاگين ضد هك جوملا jHackGuard سازگار با جوملا 1.5 به بالا
من هم مشکل از کار افتادن افرونه کامنت رو داشتم که با تغییرات در تنظبیمات افزونه امنیتی مشکل برطرف شد بگرد توی تنظیماتش ببین کجا تنظیم داره که کلمات جوملا رو حذف کنه اون رو غیر فعال کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #7
من هم مشکل لینک پایین صفحه را دارم کسی نتونست حلش کنه؟
۱۶-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #8
دوستان عزیزی که این مشکل را دارند فایل jhackguard.php را قبل از نصب ویرایش نمایند."البته افزونه را نصب نکرده ام که تنظیمات آن را ببینم" اما:
خط 89
$replacement = "<center><span class='modifydate' id='sgfooter' style='padding: 5px;'>Extensions by Siteground <a title='Joomla hosting by SiteGround' href='http://www.siteground.com/joomla-hosting.htm'>Joomla hosting</a></span><center></body>";
که موقعیت مورد نظر sgfooter نام داره که میتونید css را همینجا دستی وارد کنید و یا اینکه متن و لینک را دستی عوض کنید.

موفق باشید.
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ صبح
ارسال: #9
اگه Link back to SiteGround رو بذاری رو OFF
دیگه نشون نمیده

امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، Reza Ganji ، moas ، sasanu
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان