زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل login
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #1
مشکل login
با سلام
دوستان من از ماژول لاگین افقی در سایت استفاده میکنم منتهی عضو جدید را ثبت نام نمیکند ممکن است از لاگین خود جوملا باشد و اگر اینطوره چکار باید کرد جوملای من 1.5 هست و ماژلهایی که نصب کردم samilogin, samilogin2,loginpopup , vjtlogin, signallogin میباشد ولی متاسفانه هیچکدام عمل ثبت نام را انجام نمیدهد به نظر شما مشکل از کجاست

ممنون میشم راهنمائی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل login
سلام، اگر امکانش هست دمو قرار بدید، وقتی کاربر داره ثبت نام می کنه با چه اروری مواجه می شه؟
 سپاس شده توسط محمد
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #3
وقتی مشخصات خود را وارد میکند بعد از کلیک کردن بر روی آیتم عضویت دوباره صفحه عضویت باز میشه با فیلدهای خالی بدون اینکه ثبت نامی انجام داده باشد اروری هم نمیدهد فقط صفحه عضویت دوباره باز میشود
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #4
روی لوکال کار می کنید؟
چند تا احتمال وجود داره، اول از همه در تنظیمات کلی و تب سیستم، در تنظیمات کاربری نیاز به فعال سازی حساب کاربری جدید رو روی خیر تنظیم کنید، و ببینید بعد از اون تست کنید ببینید عضویت به درستی کار می کنه یا نه،

اگر مشکل حل نشد یک بار یا یکی از قالب های پیش فرض جوملا سیستم عضویت رو چک کنید تا مطمئن بشید مشکل از قالب نباشه.
 سپاس شده توسط محمد
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #5
لطف میکنید قالب پیش فرض جوملا سیستم عضویت رو برام بذارید، چون در تنظیمات کاربری روی خیر گذاشتم ولی مشکل همچنان باقی است. البته قبلا" همچین مشکلی نداشتم و نمیدانم چرا همچین مشکلی بوجود آمده منتهی این رو هم بگم که رو لاگین جوملا مشکلی با این قضیه ندارم چون میخواهم لاگین بصورت افقی باشد از این ماژولها استفاده کردم. میتوانید بگوئید برای این مشکل چکار میتوان کرد؟ با تشکر از راهنمائیتان
۳-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #6
دوست عزيز اگر سايت شما در هاست عزيز لطفا دمو بديد تا بررسي بشه چون جواب هاي شما مبهم هست.با تشكر
امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
۴-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #7
من از پست اولتون این جوری برداشت کردم که ماژول خود جوملا هم مشکل داره، پس اگه ماژول "ورود" رو در یکی از موقعیت های قالب منتشر کنید و از تنظیمات کلی جوملاتون/تب سیستم/تنظیمات کاربری امکان عضویت فعال باشه، کاربرا می تونن ثبت نام کنن؟
اگه مشکلی نداشت ماژول خود جوملا این افزونه هارو چک کنید که رایگان هستند، و هم افقی هستند یا در تنظیماتشون حالت افقی قابل انتخاب است:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط محمد
۴-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #8
دوست عزیر login خود جوملا اشکالی نداره منتهی مشکلی که من دارم اینه که login افقی میخواستم برای همین ماژولهای لاگین افقی سازگار با جوملا 1.5 را نصب کردم ولی متاسفانه کار عضویت انجام نشد. الان هم از ماژولی که لطف کردید و گذاشتید استفاده کردم ولی باز هم همان مشکل وجود داشت تنظیمات سیستم هم همانگونه که گفته بودید هست . روی لوکال کار نمیکنم آدرس سایت را هم برایتان میگذارم خودتان تست کنید و ببینید.

با تشکر
آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ صبح
ارسال: #9
من همین الان تست کردم به خوبی کار کرد!
یوزر: test
پسوورد: test
ایمیل: test@test.com

یوزر رو ساختم فقط و بعد همون موقع لاگین کردم، سیستم عضویتتون مشکلی نداره