زمان کنونی: ۲۹-۱۲-۱۴۰۲, ۰۳:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول اسكرول اخبار
۳۰-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #1
درخواست ماژول اسكرول اخبار
با سلام
در قسمت بالاي اين سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماژولي است كه اخبار را با عكس نشان ميده به صورت اسكرولي. مي خواستم بدانم كه اين ماژول چيه؟
من از ماژول هاي مشابه استفاده كردم ولي اينجا چند خصوصيت است. يكي اينكه دكمه هاي اشاره گر را برداشته اند در حاليكه در ماژول هاي ديگر اين امكان وجود ندارد. ديگر اينكه در اين ماژول تعداد مطالب هم در پايين نمايش داده مي‌شه. همچنين اين ماژول خيلي عالي با قالب خودش را وفق داد.
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #11
RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار
ماژول نمايش اخبار هم اگر سرچ كنيد سايتش رو ميتونيد بيابيد
http://tools.gavick.com

فكر ميكنم نيوز شو پرو 1 در اون سايت استفاده شده كه تا ورژن 4 در سايت سازنده موجود است

من پاسخ شما رو هم دادم و حتي ادرس سايت افزونه هم قرار دادم
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #12
RE: درخواست ماژول اسكرول اخبار
(۳۰-۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ عصر)hayat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا
مثل اينكه پست را من ايجاد كردم اما بحث منحرف شد به جستجو گر لطفا جواب من را بدهيد

دوست عزیز ببخشید که اومدم و پارازیت انداختم رو پست شما ! Blush
ولی آقای گنجی جواب هر دو ما رو داخل یک پست دادند که فک کنم شما متوجه نشدید.

بازم معذرت میخوام Rose
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان