زمان کنونی: ۲۹-۱۲-۱۴۰۲, ۰۹:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول جستجو داخلی وبسایت
۲۹-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #1
درخواست ماژول جستجو داخلی وبسایت
سلام.

من تمام ماژول های جستجوی انجمن رو نیگاه کردم و کلی هم سرچ کردم اما هیچکدوم از ماژول هی جستجو فقط داخلی نبودن !
دوستان اگه ماژول خوبی در این مورد سراغ دارید بهم معرفی کنید.
ممنون Inlove
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول جستجو داخلی وبسایت
يه نگاهي به لينك زير بندازين

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza Ganji
۲۹-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #3
ممنون از جناب پوردريايي
من ماژول RokAjaxSearch رو در انجمن معرفي كردم و سي اس اس هاي بهينه شدش را از انجمن جومينا سرچ كنيد و دريافت كنيد.ولي به لينك جناب پوردريايي كه نگاه كردم از افزونه PixSearch Ajax Search module خوشم اومد.البته تست نكردم ولي آجاكسي كار ميكنه!

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، Pourdaryaei
۲۹-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ صبح
ارسال: #4
ممنون از شما آقای پوردریایی - آقای گنجی و همه اعضای تیم پارس جوم که واقعا کار ما رو راه میندازید. خدا خیرتون بده

با سپاس Rose
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان