زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول آمار سایت
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #1
درخواست ماژول آمار سایت
سلام
من دنبال یه ماژول کامل آمار سایت هستم که بازدید از هر صفحه سایت رو یک بازدید حساب کنه.آیا چنین ماژولی وجود دارد؟؟؟؟
ممنون از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول آمار سایت
برای خودتون می خواید یا برای نمایش در سایت؟
اگه برای خودتون می خواید از google Analytics - گوگل آنالیز استفاده کنید که این آمار رو کاملا ریز بهتون می ده، و با جستجو در انجمن هم نحوه ساخت اکانت و هم استفاه در جوملا رو پیدا می کنید.
از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونید استفاده کنید من فقط دموش رو دیدم، بک اندش که کاملا با جزئیات آمار صفحه هارو می ده، ولی در مورد نمایش در سایت نمی دونم ماژولش چه قابلیت هایی داره.
 سپاس شده توسط mis.shafiee
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #3
وقتی از گوگل انالیز استفاده می کنیم آمار سایت را با توجه به ip می دهد یا اینکه با توجه به بازدید از هر صفحه؟؟؟
در ضمن من کد وب گذر برای جوملا 1.5 را می خواهم . کد وب گذر را جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم. میشه لینک را برایم قرار دهید.
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #4
گوگل آنالیز هم بازدید صفحه رو می ده، هم با توجه به آی پی، هم شهر و ...

در مورد وب گذر هم در انجمن جستجو کنید، تنها کاری که باید بکنید بعد از ثبت نام و دریافت کد html از وب گذر، اون رو در قالب یک ماژول html دستی می تونید منتشر کنید.
 سپاس شده توسط mis.shafiee
۱۲-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #5
من نتونستم با گوگل آنالیتیکز حساب کاربری ایجاد کنم.من وارد سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شدم و آموزش را از این قسمت خوندم ولی وقتی مرحله اول را انجام دادم گزینه Access Analytics
را پیدا نکردم و نتوانستم ما بقی مراحل را انجام دهم.
شما به غیر از دو موردی که بالا معرفی کردید آیا ماژول دیگری می شناسید که به ازای رفتن به هر صفحه به تعداد بازدید کننده یکی اضافه کند؟؟؟؟؟
ممنون از راهنماییتون
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #6
آموزشش قدیمیه، شما به این آدرس برید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست راست بالا Sign in or Create an account داره، از همون جا می تونید یه اکانت بسازید یا با اکانت جیمیلتون وارد شدی، بقیه مراحلشم سادس، یکم ظاهرش تغییر گرده چند ماهه پیش و پیشرفته تر شده.

در این مورد اطلاعی ندارم دیگه شاید دوستان موردی بدونن، ولی تا اون موقع می تونید چند تا از ماژول هارو تست کنید:
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، mis.shafiee
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ صبح
ارسال: #7
اگر برای هر صفحه در تنظیمات منو لینک خروجی را انتخاب کنید و لینک صفحه را بذارید در تمام افزونه های امار یک بازدید محسوب میشه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان