زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل به هم ریختن قالب
۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #1
مشکل به هم ریختن قالب
سلام
من خواستم قالب جوملایی ام رو فروشگاهی کنم.ولی متاسفانه اطلاعات زیادی از ویرایش قالب نداشتم و نمیدونم چه بلایی سرش آوردم.لطفا یکی کمک کنه و برام یه قالب فروشگاهی نصب کنه.البته من الان ماژول زرین جومینا رو نصب کردم و نمیخوام حذف بشه.یعنی فقط میخوام قالبم فروشگاهی بشه.لطفا به سایتم نگاهی بندازید.هرکی میتونه کمک کنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کسانی هم که قبلا کمکم کردند سپاسگذاری میکنم.وقتی فروشگاه راه اندازی شد لطفا از طریق ایمیل فروشگاه با من تماس بگیرند تا لطفشون رو جبران کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل به هم ریختن قالب
سلام
در انجمن همینطور در نت قالبهای فروشگاهی زیادی هست میتونید سرچ کنید
در ضما ورژن جوملایی خودتون را اعلام نکردید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط amirmohammad
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #3
قالبی که استفاده کردید رو گویا بهم ریختید.
ولی بهتر است که یک بسته فروشگاهی اماده نصب کنید و بعد تغییر دهید و محصولات خودتون رو قرار دهید که در نت پیدا خواهید کرد.زرین جومینا هم میتونید یکبار دیگه نصب کنید و مشکلی نیست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، amirmohammad
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز این قالبی که استفاده کردید rtl نیست!
باید بصورت پیشفرض rtl قرار بدید!
برای سفارشی سازی قالب میتونید از طراحان قالب کمک بخواهید، البته بنده هم با جناب گنجی گل موافقم، از بسته های فروشگاهی آماده اتفاده کنید و تغییرات مورد نظر رو اعمال بفرمائید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، amirmohammad
۶-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #5
درود بر شما.ممنون که همیشه پاسخ مفید میفرستید.دارم روش کار میکنم.انشاءالله بتونم سر و سامونش بدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان