زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش بریزینگ فرم مثل آر آس فرم
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #1
درخواست آموزش بریزینگ فرم مثل آر آس فرم
با سلام
یه درخواست داشتم از مدیران محترم
امکانش هست یه بخش آموزشی برای بریزینگ فرم هم بزارید. مثل RSform که فقط آموزش داده بشه و دیگه کاربران مشکلشو اونجا مطرح نکنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و از چندتا آموزش هاش هم استفاده کردم مثل آموزش هایی که آقای طالبی قرار داده بودند. عالی بودن ، ولی فکر میکنم هم اون تایپیک خیلی شلوغ شده و هم قدرت و امکانات این افزونه خیلی بیشتر از این باشه به علاوه اینکه برخلاف RSform رایگان هم هست و کاربران تمایل بیشتری به کار با اون دارن.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۳۱-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست آموزش بریزینگ فرم مثل آر آس فرم
سلام
دوست عزیز
تهیه کردن این آموزش ها واقعا وقت گیر هست ، به خصوص ما که دانشجو هستیم ، کمتر وقت میکنیم
ولی در بخش مدیریت انجمن یه نظر سنجی قرار میدیم و مشخص میکنیم و نتیجه را اعلام میکنیم.
ولی شاید وقت نشه

ولی من به شخصه از امکانات ار اس فرم بیشتر خوشم میاد و خیلی راحت تر میتونم باهاش کار کنم.
کار با بریزینگ کمی دشوار هست

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سعید حمزه زاده ، anzal
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان