زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن
۲۳-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #1
Information پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن
سلام
پیشنهاد من اینه که اگه قسمتی از انجمن رو بذارید واسه معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا خیلی خوب هست.
به اینصورت که فقط کاربرانی که عضو انجمن پارس جوم هستند بتونن سایت خودشون رو تو اون قسمت ثبت و معرفی کنند Smile
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط tarantino ، mahdi-j
۲۳-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهاد: معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا در انجمن
البته پیشنهادتون جای تأمل داره
اما دوست من خیلی از سایت های ایرانی از جوملا استفاده می کنند .
شما منظورتون دقیقاً چی هست ؟
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۴-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #3
ببینید منظورم این نبود که تمام سایت های ایرانی ! ذکر کردم فقط و فقط کسانی که عضو انجمن پارس جوم هستند خودشون بتونن سایتشون رو تو اون قسمت از انجمن ثبت کنند.

دقیقا میخوام بگم که یه قسمتی در انجمن ایجاد کنید مثلا اسمش این باشه: " معرفی سایت های استفاده کننده از جوملا ".

به اینصورت که اعضای انجمن پارس جوم بتونن سایت خودشون رو در اون قسمت معرفی کنند. مثلا من اینجور چیزی تو ذهن من هست:

عنوان سایت : دفاع پیروز
آدرس سایت:www._____ .com {و در این قسمت هم اگه امکانش هست دمو ای کوچیک از سایت قرار داده بشه}

و به همین صورت معرفی سایت بعدی ...

عنوان سایت:
آدرس سایت: { دمو سایت .. }
امضاء vahid.exe
۲۴-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #4
خوب ببینین میشه یه کارهایی کرد .
مثلاً معرفی سایت های اعضای برتر انجمن
یا مثلاً معرفی سایت های اعضا به همدیگر برای تبادل نظر و عیب یابی
ولی در هر صورت باید به صورتی باشه که حداقل کاربران فعال از اون بهره مند بشن
چون در غیر اینصورت سایت تبدیل میشه به لینکدونی!
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی ، mahdi-j
۲۴-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #5
آره موافقم - من به این نکته که سایت میشه لینکدونی توجه نکرده بودم !
ولی خیلی ها مث من عضو فعال نیسن و نمیتونن سایتشون رو ثبت کنن Think و در نتیجه " گناه دارن "
راستی انجمن های مامبو تا حالا 1416 تا سایت ثبت کردن داخل انجمنشون و حتما به نفعشون بوده که اینکارو کردن !

و اگه پارس جوم هم واسه جوملا اینکارو کنه و همه اعضا بتونن سایتشون رو ثبت کنن خیلی خوب میشه و اون 168 مهمانی هم که در 9999 دقیقه پیش از سایت دیدن کردن عضو انجمن میشن که سایتشون رو ثبت کنن و انجمن رو به خیلی های دیگه معرفی میکنند و باعث میشه که پارس جوم بیشتر بین مدیران سایت ها شناخته بشه و ...
خلاصه یه جورایی هم واسه پارس جوم و هم کاربرانی که عضو انجمن هستند خوب میشه . Smile
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mahdi-j ، delshad1522 ، احسان افشاری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان