زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تاریخ k2
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #1
مشکل تاریخ k2
سلام دوستان
این مشکل تاریخ k2 بالاخره حل نشد؟
الان که با راه حل های من درآوردی بعضی دوستان در انجمن های مختلف مشل تاریخشو تا حدودی حل کردند ساعتش همواره 00:00 رو نشون میده. تو مطالب هم ساعت رو تنظیم میکنم ولی بازم همونه.
یعنی واقعا شخص یا گروهی تو ایران نیست که بتونه یه وقتی بزاره و این مشکل رو یکبار برای همیشه اساسی حل کنه. مطکئن باشید اگر به صورت تجاری هم منتشر بشه همه کاربرا حاضرن بخرنش.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل تاریخ k2
دوست گلم برای رفع مشکل تاریخ باید عرض کنم بخاطر توابع تاریخی که خود K2 استفاده میکرد مشکل بوجود میومد که باید در سورس ها هر کجا که مشکل با تاریخ بود تابع تاریخ حذف میشد تا از تابع جوملا استفاده بشه

باید یک بررسی درست و درمون بشه کاملا موافقم...
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ صبح
ارسال: #3
با سلام
راه حل های موجود برای تاریخ فارسی کی ۲ به هیچ عنوان کاربردی نبوده و بسیار مشکل دارد.
راه حل پیشنهادی شما دوست عزیز اصلا جواب نیده زیرا تاریخ فعلی را نشان می دهد نه تاریخ ساخت و یا ...
بنده به شدت به تاریخ فارسی این افزونه احتیاج دارم و حاضر هر هزینه برای فارسی سازی کامل تاریخ کامپوننت کی ۲ پرداخت نمایم.
در صورت تمایل به همکاری به بنده اطلاع دهید.
بنده خیلی عجله دارم و این درخواست من به خاطر عجله بنده در این کار است.
mahdi.riyahi@gmail.com
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #4
مشکل تاریخ k2
نسخه کاملا بهینه و رفع مشکل شده توسط جومیران منتشر شد. دوستان می توانند آن را از لینک زیر دانلود کنند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این نسخه مجدد توابع تاریخ نوشته شده است و حتی مشکل اشتباه ذخیره شدن ساعت نیز حل شده است.
۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #5
دوستان من از همین نسخه منتشر شده توسط جومیران استفاده کردم
اما همچنان مشکلم پا بر جاست و برای ذخیره و ویرایش مطالب با ارور 502 مواجه میشم ، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

سلام و خسته نباشید
دوستان من با تاریخ سایت مشکل دارم
هم از ""k2"" استفاده کردم هم Add manger در هیچکدوم از این دو تا تاریخ رو درست نشون نمیده
و همین طور مطالبی که رو لوکال درست کرده بودم امکان ویرایش در سرور اصلی هم وجود نداره و ارور 500 میده
لطفا راهنمایی کنید
همه موضوعات مطرح شده در این زمینه رو دنبال کردم ، از k2 بهینه شده جوملا استفاده میکنم ، پرمیشن های پوشه های logs و tmp قابل نوشتنی هست ، پلاگین finder غیر فعاله ، اما باز هم مشکل پا برجاست . لطفا راهنمایی کنید . استادان کسی نیست که جواب بده ؟
۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #6
سلام من هم این مشکل رو دارم ولی وقتی پک فارسی جوملا رو غیر فعال کردم تاریخ کی 2 درست شد ولی به صورت میلادی نشون میده
.من هم الان درگیر این قضیه هستم که هنوزم درست نشده /از اساتید عزیز و محترم درخواست دارم بتونن این مشکل رو رفع کنن مشکل خیلی ها حل میشه
با تشکر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان