زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمار بازدیدhistats
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #1
آمار بازدیدhistats
سلام
من برای جوملای خود از آمارگیر histats
استفاده کردم
چند تا سوال در مورد داشتم
میشه کاری کرد در کنار بازدید امروز ، بازدید دیروز رو هم بزنه؟
فک کنم بازدید افراد رو بر حسب آی پی می زنه جوری هست با هر رفرش یک بازدید کننده بزنه؟
یا بعد مثلا 1 دقیقه فرد رو بازدید کننده جدید حساب کنه
چطور میشه مقدار اول بازدید رو بهش وارد کرد؟ عدد تغییر پیدا نمی کنه
و سوال آخر نوشته هاش رو میشه فارسی کرد؟
ممنون
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: آمار بازدیدhistats
در آمار گیر histats و دیگر سایت های امارگیر نمیشه اینکار رو کرد و در رتبه سایت هم تاثیر نداره و اینکار فقط بازدید کننده را گول میزند.
میتونید از ماژول fake online استفاده کنید البته اگر درست نوشته باشم هم نسخه رایگان و هم تجاری داره که البته قبلا نسخه تجاریش هم بصورت وارز منتشر شده بود.
البته من شخصا راجع به این موضوع تحقیق نکردم ولی اگر در گوگل fake online را سرچ کنید ممکن است روش دور زدن موتورهای جستجو هم موجود باشد.
افزونه fake online رو الان که تست کردم نسخه رایگانی نداره شاید کلا تجاری شده البته ممکن است در انجمن برای جوملا 1.5 باشه.
لینک صفحه مربوط به افزونه های سازنده fake online رو میتونید در زیر ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #3
(۱۷-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در آمار گیر histats و دیگر سایت های امارگیر نمیشه اینکار رو کرد و در رتبه سایت هم تاثیر نداره و اینکار فقط بازدید کننده را گول میزند.
میتونید از ماژول fake online استفاده کنید البته اگر درست نوشته باشم هم نسخه رایگان و هم تجاری داره که البته قبلا نسخه تجاریش هم بصورت وارز منتشر شده بود.
البته من شخصا راجع به این موضوع تحقیق نکردم ولی اگر در گوگل fake online را سرچ کنید ممکن است روش دور زدن موتورهای جستجو هم موجود باشد.
افزونه fake online رو الان که تست کردم نسخه رایگانی نداره شاید کلا تجاری شده البته ممکن است در انجمن برای جوملا 1.5 باشه.
لینک صفحه مربوط به افزونه های سازنده fake online رو میتونید در زیر ببینید

ولی تو آمارگیر وبگذر با هر رفرش بازدید اضافه می کنه در تنظیمات این چنین مورد نیست؟
امضاء eskafild
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #4
وبگذر متاسفانه آمارگیر بروزی نیست و خیلی سال هست که بروز نشده ولی اگر اینطور هست از همون وبگذر استفاده کنید.ولی های استیت فکر نمیکنم اینگونه باشه و در تنظیمات هم چنین گزینه ای من ندیدم البته در های استیت هم میتونید زبان فارسی رو انتخاب کنید و تنظیمات مختلف رو ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #5
با سلام
جناب آقای گنجی از نظر شما بهترین آمارگیر کدام هستش؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ صبح
ارسال: #6
من فعلا از همین های استیتز استفاده میکنم و فکر میکنم از خیلی سایت های آمار گیر بهتر باشه.
البته گوگل آنالیتیک از همه بهتره ولی چون با تحریم روبرو هستیم های استیت بهترین گزینه است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان