زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ارسال ایمیل در ار اس تیکت
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #1
Question مشکل با ارسال ایمیل در ار اس تیکت
با سلام خدمت دوستان .

مشکلی که داریم این هست که وقتی پاسخ تیکت مشتری را ارسال می کنیم پاسخ تیکت به ایمیل مشتری ارسال نمیشه !!!!

وقتی که مشتری تیکت ارسال میکنه اولش یک ایمیل اطلاع رسانی ارسال میشه اما بعدش هر چی پاسخ ارسال می کنیم ایمیل نمیشه . در جوملا 1.5 اینطور نبود . !!!!!

به مدیریت دپارتمان ها هم رفتم و تک تک دپارتمان ها در تب ایمیل استفاده از تنظيمات افزونه روی بلی است و ارسال ايميل به کاربران،هنگام درج پاسخ نیز روی بلی است اما باز ایمیل ارسال نمی کنه .

در تنظیمات هم تست کردم اما بازم نشد !!!

از جوملا 2.5 استفاده می کنیم

دوستان لطفا راهنمایی فرمائید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با ارسال ایمیل در ار اس تیکت
دوست عزیز آیا شما در ثبت تاریخ تیکت هم مشکل دارید؟

نسخه رایگان برای جوملا 2.5 درست کار نمیکنه! نسخه ای که من دارم مشکلی در ارسال تیکت نداره اما تاریخ بصورت l, d F Y H:i ذخیره میشه و نمایش داده میشه
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز
شما از لینک زیر استفاده کن

لینک دانلود به دلیل تجاری بودن حذف گردید
وقتی که دانلود کردی

بگو لینک را بردارم
درضمن تاریخ افزونه شمسی میباشد و برای نسخه 2.5 نیز هست

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ صبح
ارسال: #4
(۱۷-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ صبح)star_netsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
شما از لینک زیر استفاده کن

وقتی که دانلود کردی
بگو لینک را بردارم
درضمن تاریخ افزونه شمسی میباشد و برای نسخه 2.5 نیز هست

موفق و پیروز باشید Rose

با سلام .

لینک دانلود مشکل داره . اگر لینک جدید لطف کنید ممنون میشوم .

در این افزونه ای که شما ارائه می دهید مشکلی وجود ندارد ؟؟

(۱۷-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ صبح)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز آیا شما در ثبت تاریخ تیکت هم مشکل دارید؟

نسخه رایگان برای جوملا 2.5 درست کار نمیکنه! نسخه ای که من دارم مشکلی در ارسال تیکت نداره اما تاریخ بصورت l, d F Y H:i ذخیره میشه و نمایش داده میشه

سلام .

نه مشکلی در مورد تاریخ مشاهده نشده است .

فقط مشکل اصلی این هست که وقتی پاسخ تیکت را میدهم ایمیلی برای کاربر ارسال نمیشه که کاربر از جواب تیکت اطلاع پیدا کند .

باید چیکار کنم ؟
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #5
من لینک دانلود را برداشتم
مثل اینکه شما دانلود کردی ، این افزونه مشکلی ندارد ، من خودم در این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصب کردم و مشکلی هم نداشته
البته باید در سایت وارد شوید و عضو شوین
و همچنین مشکل ارسال میل هم ندارد

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #6
دوست گلم مال من که تاریخش مشکل اره اما در مورد ایمیل باید بگم اگه در ارسال ایمیل مشکل داری در تنظیمات جوملا بررسی کن و در تنظیمات کامپوننت، قسمت ایمیل، روی پیشفرض جوملا قرار بده

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ صبح
ارسال: #7
با عرض سلام .

در این تایپیک مشکل خودمان را با نسخه rs ticket pro rev8 اعلام کردیم . دوستان فرمودند که چون وارز هست و از جایی دانلود کردید شاید این مشکل باشد .

امروز گفتیم بذاریم برای تست از نسخه سایت پاستل استفاده کنیم . اما این نسخه را هم تست کردیم همین مشکل بود .

نکته جالب اینجاست در همین تایپیک هم نسخه سایت پاستل را معرفی کردن اما بازم کار نمی کند . نمی دانم مشکل از چی هست /

واقعا مانده ام مشکل از چیست ؟؟؟ !!!! دوستان لطفا راهنمایی فرمائید .
۲۶-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ صبح
ارسال: #8
مال من نسخه پاستل هست و مشکل تاریخ داره، پرسجو کردم گفتن این مشکل در نسخه تجاری حل شده!!! یعنی یه جورایی نسخه رایگانش به هیچ دردی نمیخوره

از دوستان خواهش میشه اگر نسخه رایگان و با تاریخ سالم سراغ دارید قرار بدید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
۲۶-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #9
(۲۶-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ صبح)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال من نسخه پاستل هست و مشکل تاریخ داره، پرسجو کردم گفتن این مشکل در نسخه تجاری حل شده!!! یعنی یه جورایی نسخه رایگانش به هیچ دردی نمیخوره

از دوستان خواهش میشه اگر نسخه رایگان و با تاریخ سالم سراغ دارید قرار بدید

یا علی

خوب پس از چی استفاده کنیم ؟

من نسخه rs ticket pro rev8 را براتون بفرستم می تونید تست کنید که مشکل ایمیلش چیه ؟؟؟
۲۶-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #10
فکر نمیکنم مشکل ارسال ایمیل داشته باشه

احتمالا در نت هست، نصب میکنم خبرشو میدم بهتون

راستی دوست عزیز پاسخ تیکت که نباید به ایمیل کاربر ارسال بشه!!!
وقتی کاربر تیکت میزنه باید به مدیر اطلاع رسانی کنه که تیکت رسیده که رسیدگی بشه

وقتی شما جواب تیکت رو میدید، در بخش پشتیبانی تیکت های کاربر ثبت میشه که به این تیکت پاسخ داده شده!!!

اگر منظورتون اینه مشکلی نداره و درست داره عمل میکنه!
امضاء سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان