زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننتی برای اعلام نتایج
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #1
کامپوننتی برای اعلام نتایج
با سلام و عرض تبریک سال نو به اساتید و کاربران من نیاز خیلی فوری به یک افزونه جهت اعلام نتایج دارم به این ترتیب که کاربر بعد از وارد کردن فیلدهای مورد نیاز نتیجه را وی صفحه مشاهده می کند چیزی شبیه اعلام نتایج کنکور.
توی یکی از سایت ها خوندم CB چنین قابلیتی داره ولی مطمئن نیستم درست باشه البته اگر قابلیت ایمپورت توسط مثلا" اکسل همداشته باشه که عالیه.
چون جوملا خدای شگفتیه گفتم احتمالا" ناامید نمی شم اگر اینطور بشه مجبورم دنبال یک اسکریپت بگردم.
راستی اگر اسکریپتی هم در این خصوص می شناسید دریغ نکنید.
ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: کامپوننتی برای اعلام نتایج
درست فكر كرديد در اين مورد افزونه هايي موجود است البته بشتر تجاري هستند و نسخه رايگان با امكانات كمتر هم دارند!
تاپيك زير را مشاهده كنيد!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #3
با تشکر از شما جناب آقای گنجی ولی من افزونه تست آنلاین نمی خوام.
من افزونه ای می خوام که کاربر با وارد کردن اسم و مشخصات خودش مثلا از برنده شدن در یک قرعه کشی یا نتیجه یک آزمونی که قبلا داده با خبر بشه
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ صبح
ارسال: #4
همچين افزونه اي بايد طراحي بشه .. البته نه با وارد كردن اسم و مشخصات بلكه با وارد كردن كد رهگيري كه شما به هر كاربر اختصاص ميدهيد كاربر به مشخصات خاصي كه شما براي آن كد رهگيري تعيين كرديد دسترسي پيدا كنه..

راه دوم كه دردسر بيشتري داره:

اتصال فرم ساز Fabrik به CB‌ هستش... كه توسط يك پلاگين واسط اين دو افزونه به هم متصل ميشند.

اگر اطلاعات كاملي براي اتصال اين فرم از به CB ميخواهيد در انجمنهاي پشتيباني Fabrik و در خود سايت سازنده هم اطلاعات كاملي وجود داره
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط nawab ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، shafiee
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #5
با تشکر از شما فکر کنم برم سروقت یک اسکریپ دیگه بهتره چون من دقیقا" می خوام مشخصات نام و نام خانوادگی و یک فیلد دیگرو بگیره و جواب بده دقیقا" مثل سایت سنجش ضمنا" بانک اطلاعاتیش هم توسط اکسل بشه ایمپورت کرد و اینا ظاهرا تو جوملا غیره ممکنه.
یا حق
امضاء nawab
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان