زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد menu
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #1
کمک در مورد menu
سلام دوستان . من میخوام وقتی این منو صفحه اصلی باز میشه تست یک و تست دو لینک نداشته باشن وقتی رو تست سه و چهار کلیک کنم به مطلب مورد نظر هدایت بشن . باید چی کار کنم. ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: کمک در مورد menu
نوع منوی اون گزینه ها رو باید فاصله انداز تعیین کنید

البته نوعش مونده به ترجمه ای که از جوملا دارید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Sia_k66
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #3
کسی نیست کمک کنه ؟
منظوزم اینه که تست یک و دو وقتی موس بر روی اونها میره و کلیک میشه هیچ تعغیری اعمال نشه .
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز اگر پیام بنده رو خونده باشید راهنماییتون کردم، اگر هم ندیدید پس قصد اسپم زدن داشتید! دوست عزیز وقتی ارسالی دارید صبر کنید تا دوستان راهنمایی کنند

موفق باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Sia_k66
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ صبح
ارسال: #5
(۱۳-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ صبح)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوع منوی اون گزینه ها رو باید فاصله انداز تعیین کنید

البته نوعش مونده به ترجمه ای که از جوملا دارید

یا علی

راهنمایتون خیلی سر بسته بود. متوجه نشدم
منظوزم اینه که تست یک و دو وقتی موس بر روی اونها میره و کلیک میشه هیچ تعغیری اعمال نشه
۱۳-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #6
دوست عزیز بنده هم همین موضوع رو واستون شرح دادم! عارض شدم در مدیریت منوها، نوع این گزینه ها از منوتون رو از نوع فاصله انداز تعیین کنید!

نام "فاصله انداز" هم ممکنه در ترجمه های مختلف جوملا فرق داشته باشه مثلا "جداکننده" یا...

موفق باشید!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط asadpur ، Reza Ganji ، Sia_k66
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان