زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول آخرين دانلودها
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #1
ماژول آخرين دانلودها
با سلام
دوستان من در سايتم از كامپننت jdownloads استفاده كردم و يك مشكلي دارم كه مي خواهم آخرين نرم افزار هاي آپلود شده را مثل ماژول adianews2 نمايش بدم
يعني يك عكس همراه با موضوع و توضيحات
لطفا كمك كنيد كه چيكار ميتوانم بكنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: ما‍ژول آخرين دانلودها
ماژول آخرین دانلودها برای این کامپوننت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #3
RE: ماژول آخرين دانلودها
آره دوست عزيز اينو دارم ولي اين فقط نام فايل رو مياره و اگر تنظيم كني در كنار نام عكس فايل رو هم نمايش ميده.
ولي من مي خواهم توضيحات رو هم نمايش بده.در صورتي كه توضيحات رو داخل تولتيپ مياره.
مي خواهم مثل سايت هاي ديگه دانلود كه عكس و توضيحات رو زيرش نمايش ميده براي منم همينطور باشه
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #4
دیگه فکر میکنم شما یک افزونه مخصوص خودتون میخواید!!!

بنده که چنین چیزی ندیدم اگر نمونه جوملا سراغ دارید لینک بدید بررسی بشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #5
حقيقتا منم نديدم و فكر ميكنم تنها راه رفع اين مشكل درست كردن همين هستش
جون فكر ميكنم مشكل خيلي ها باشه اگر كسي بخواهد سايت دانلود را اندازي كنه مجبوره هم فايل رو آپلود كنه هم يك موضوع جديد داخل خود سايت بزاره و باز لينك كنه به اون مطلب
اگر بشه كمك كنيد كه كد زير رو ويرايش كنيم فكر كنم مشكل حل بشه
// add description in tooltip
            if ($view_tooltip && $files[$i]->description){
                $link_text = '<a href="'.$link.'">'.JHTML::tooltip(strip_tags(substr($files[$i]->description,0,$view_tooltip_length)).$short_char,JText::_('MOD_JDOWNLOADS_LAT​EST_DESCRIPTION_TITLE'),$files[$i]->file_title.' '.$version.$files[$i]->release,$files[$i]->file_title.' '.$version.$files[$i]->release).'</a>';            } else {    
                $link_text = '<a href="'.$link.'">'.$files[$i]->file_title.' '.$version.$files[$i]->release.'</a>';
            }    
            echo '<div style="padding-bottom: 3px; text-align:"'.$alignment.';">'.$number.$files_pic.$link_text.'</div>';
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #6
text-align:"'
امضاء سعید حمزه زاده
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #7
متوجه نشدم منظورتون چيه.داخل اون فقط متغيري هست كه از داخل فايل xml ميخونه
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #8
echo '<div style="padding-bottom: 3px; text-align:right;">'.$number.$files_pic.$link_text.'</div>'
امضاء سعید حمزه زاده
۱۱-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #9
سعيد جون ،قربون شكل ماهت من كه مشكل چپ و راست كه ندارم اونو عوض كنم مشكل من اينه كه توضيحات رو ميخواهم از توي tooltip بياد بيرون و معمولي نمايش بده
مثل اين حالت
[تصویر:  help.JPG]
۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #10
ماژول آخرين دانلودها
آقا سعسد سلام. ببخشید یه سوال دارم ولی به این تاپیک مربوط نمی شه. تورو خدا تو دیگه منو بیرون نکن. سوالم اینه که من چه جوری می تونم با جوملا مطالب سایتم رو بروز رسانی کنم. آخه من تازه واردم و زیاد بلد نیستم. به کمک به من بکن!
آقا سعید ببخشید اشتباه چاپی بود اسم شما تاپ شده!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان