زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کامپونت کاتالوگ k2
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ صبح
ارسال: #1
مشکل با کامپونت کاتالوگ k2
سلام دوستان

من وقتی کامپونت k2 را نصب میکنم قالب سایتم میریزه به هم و نوشته های هر مطلب را به صورت سوار بر هم و روی هم قرار گرفته نشون میده ! یه جورایی انگار قالب فشرده میشه تو هم !

خواستم منو راهنمایی کنید که چطور باید این مشکل رو رفع کنم؟

با تشکر
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با کامپونت کاتالوگ k2
من روي دوتا از سايتم K2 نصب كردم يعني فقط با كاتالوگ مطلب مينويسم ، ولي قالبم استاندارد هست مشكلي نداشتم هيچوقت ، شايد مشكل از قالب سايتت باشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، vahid.exe
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #3
لطفا دمو قرار دهيد تا دوستان بينند!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط vahid.exe
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #4
ممنون از شما.
در حال حاظر دمویی از مشکل پیش آمده ندارم چون سریع کامپونت رو حذف کردم و مشکل رفع شد .
و فک کنم همینطور که آقای عبدالحلیم گفتند قالب من استاندارد نیس ! از قالب jt_Open_Business استفاده میکنم.

اما به k2 خیلی احتیاج دارم - و یه جورایی هم دلم نمیاد از قالب صرف نظر کنم چون تنها قالبی هست که بعد از 4 ماه گیرش آوردم و از نظر موقعیت و بقیه چیزهایش خوب هست .

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد که بعد از نصب کامپونت قالب قاتی نکنه؟ یه چیزی مثلن مث نصب پلاگین یا ویرایش کد و ...

راستی وقتی داشتم کامپونت رو نصب میکردم این پیغام رو هم داد که :

• تذکر: محتویات این کامپوننت برای Joom!Fish در پوشه مربوطه کپی نشد زیرا کامپوننت Joom!Fish در سیستم شما یافت نشد.
امضاء vahid.exe
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #5
اون پيغام بخاطر كامپوننت چند زبانه كردن سايت جومفيش هست كه مشكلي پيش نمياره ، بخاطر اينكه شما جوم فيش روي سيستمت نداري
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان