زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : صفحه ثبت نام جوملا
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #1
سوال : صفحه ثبت نام جوملا
با سلام دوستان
راستش پس از راه اندازی سایت که یک هفته بیشتره و کل سایت قالب اختصاصی خودش را داره
اتفاقی ثبت نام را زدم ، دیدم که قالب دیفالت جوملا همون که Header اش عکس غورباقه داره اومده.
چطوری میتونم این صفحه را هم قالبش را مثل بقیه کنم ؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #11
RE: سوال : صفحه ثبت نام جوملا
ممنون از توجه شما

هنگامی که یک کاربر ثبت نام میشه و پیغام ثبت نام و ... را میده . چون Base رنگ سایت من طوسی رنگ هست.
این پیغامی که پس از ثبت نام میده . (و چند تا دیگه ) تناقض رنگ دارن.
اینم عکس :
[تصویر:  60721280043483906653.png]

به نظر شما هم بَده ؟
اگه بد هست ، کدام فایل را باید ویرایش کنم ؟ البته من منظورم رنگ Background اش هست بیشتر تا اینکه Font Color را توی قالب عوض کنم.
۲۱-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #12
اتفاقا این تناقض رنگ خیلی خوبه، باعث جلب توجه بازدید کننده به پیغام میشه و اصلا لازم هست.
امضاء esitala
"زکات علم ،نشر آن هست"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
۲۲-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #13
دوست عزیز سایت شما ریدارکت میشه به گوگل
کلاً اگر مشکلی در زمینه CSS ها و یا تغییر رنگ دارید می تونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید .
فایرباگ روی فایرفاکس نصب می شه و با اون می تونید تمام کد هایی که می خواهین را با این افزونه شناسایی کنید و کد رنگ ها را تغییر دهید و همان لحظه نتیجه را ببینید . این افزونه فایرفاکس خیلی کاربردیه و می تونین بسیاری از مشکلات خودتون را با این افزونه حل کنید . حتی اگر کد های بکار رفته صفحه ای که در حال مشاهده هستید از فایلهای دیگر فراخوانی می شود نیز قابل مشاهده است .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سید منصور فیروزه
۲۲-۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #14
(۲۲-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سایت شما ریدارکت میشه به گوگل
کلاً اگر مشکلی در زمینه CSS ها و یا تغییر رنگ دارید می تونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید .
فایرباگ روی فایرفاکس نصب می شه و با اون می تونید تمام کد هایی که می خواهین را با این افزونه شناسایی کنید و کد رنگ ها را تغییر دهید و همان لحظه نتیجه را ببینید . این افزونه فایرفاکس خیلی کاربردیه و می تونین بسیاری از مشکلات خودتون را با این افزونه حل کنید . حتی اگر کد های بکار رفته صفحه ای که در حال مشاهده هستید از فایلهای دیگر فراخوانی می شود نیز قابل مشاهده است .

سلام اون Redirect را که 2 روزه حل کردم . میشه دوباره تست کنین.
ولی خب دیگه ولش کردم اون قسمت (رنگ) را.
ممنون از راهنماییتون
این FireBug را هم دیدم توی یک آموزش انگلیسی خیلی ازش استفاده میکرد. ممنونم Inlove
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان