زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست اسلاید شو یا گالری به صورت نواری.
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #1
درخواست اسلاید شو یا گالری به صورت نواری.
سلام.

خسته نباشید خدمت همه دوستانی که در پارس جوم زحمت میکشن. افزونه ایی که درخواست داشتم دوستان مثل اون رو اگر امکان داره معرفی کنن اسلاید شو یا گالری عکسی هست به صورت افقی و نواری که نمونه اون مثل عکس زیر است:

[تصویر:  download.php?imgf=13021014111.jpg]
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط vahid.exe
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست اسلاید شو یا گالری به صورت نواری.
من يه ماژولي بنام mod_productscroller كه از ملحقات ويچومارت هست ديدم ، ميتونيد سرچ كنيد و ببينيد شايد بتونيد پيدا كنيد .
VirtueMart Product Scroller
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahdi-j ، vahid.exe ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #3
بسیار ممنون از راهنمایی ولی یه مشکلی ماژولهای ویچومارت دارن اینه که تا خود ویچو مارت نصب نشه کار نمیکنن و ارور میدن اگر ماژول اسکرولی دوستان میشناسن که مستقل کار میکنه ممنون میشم من رو راهنمایی کنن.
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #4
دوست عزیز این افزونه که در انجمن معرفی شده بود مشکلتان را حل نمی کرد ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mahdi-j
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #5
من قبلاً یک افزونه مثل این دیده بودم که مربوط به ویرچومارت بود یکی دیگر هم دیده بودم یادم نیست تجاری بود یا نه . جستجو می کنم اگر پیدا کردم اینجا قرار می دهم . برای داشتن گالری افزونه های بیشماری وجود دارد که با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند .
این افزونه ای که شما عکس آن را قرار داده اید قابلیت ضمیمه کردن متن همراه عکس را نیز دارد . اگر منظورتان استفاده از این افزونه است می توانید از ماژول خبر News Pro GK4 نیز استفاده کنید که دوست عزیزمون abdulhalim معرفی کرده بودند و می توانید آن را از این آدرس دریافت کنید :

البته اگر خود آن افزونه ای که مد نظر شما هست را پیدا کردیم هم در انجمن برای استفاده دوستان قرار می دهیم .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mahdi-j
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۵-۱۴۰۲ ۰۷:۵۶ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
حالا اگه دقيقا مثل اون نباشه نميشه !!؟
يه دونه معرفي ميكنم كه ديگه نه نگيدSmile
البته من فكر ميكنم از اون هم بهتر باشه ولي باز هم سليقه شماست و ظاهر سايت شما.

البته من خودم تا كنون افزونه هاي اسلايد تصاوير و مطالب زيادي در انجمن معرفي كرده ام و اگر كلماتي مانند اسلايد رو جستجو كنيد افزونه هاي زيادي مشاهده ميكنيد!

اين هم نگاه كنيد!

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mahdi-j
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #7
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن واقعا لطف کردینInlove برای لوگوی دوستان میخواستم که متحرک باشه از ماژولی هم که جناب گنجی معرفی کردن استفاده کردم(Xpert Scroller) بسیار هم مناسب شد.

بازم تشکر از راهنمایی دوستان.RoseRoseRoseRose
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان