زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرض خسته نباشید خدمت مدیران
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #1
عرض خسته نباشید خدمت مدیران
با سلام و خسته نباشید .

باید خدمت مدیرن عرض کرد که بر کسی پوشیده نیست که وجود انجمنی همچون انجمن پارس جوم برای افرادی مبتدی چون من و دیگران بسیار مفید هست و در واقع شما و همکاران گرامی با صبر و حوصله پاسخگوی کاربران هستید، اما باید عرض کنم اخیرا در انجمن به جای پاسخگویی به سوالات کاربران درصدد انتقاد از کاربران و در نهایت کاربران در انتظار پاسخ باقی می مانند در صورتی که می توان با یک جواب بهتر کاربران را راضی نگه داشت.

شاید این سخنان من برای شما ناراحت کننده باشد . به هر حال من دیگر وقت مدیران و کارشناسان محترم را به خاطر سئوال های سطحی خود نخواهم گرفت.

موفق باشید و پیروز
خدانگهدارRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: عرض خسته نباشید خدمت مدیران
ممنون بابت انتقادتون
من بر این واقفم که اگر انتقادی نباشه پیشرفت رشدش کمتر هست
برای بعضی از پاسخ ها باید عرض کنم که دوستان میخواهند فقط جوابشون رو دریافت کنند و حتی حاضر نیستند زحمت سرچ تو انجمن به خود بدهند
اکثر سوالات سطحی که مطرح میشه جوابش تو انجمن هست و اگر قرار باشه دو مرتبه جواب داده بشه یک بی نظمی به وجود میاد و کاربران دیگر هم سردر گم خواهند شد
پست هایی که این موارد ( انتقاد از کاربران ) ، بدون دلیل بوده رو اینجا لینک کنید تا بررسی کنم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط MARKO ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان