زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست سیستم ثبت نام پیشرفته در جوملاارسال شده در: جمعه 20 مرداد 1391, 12:17 pm
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #1
در خواست سیستم ثبت نام پیشرفته در جوملاارسال شده در: جمعه 20 مرداد 1391, 12:17 pm
با سلام به دوستان
من یک سیستم پیشرفته ثبت نام در جوملا می خوام که اطلاعاتی که از کاربر می گیره شامل تلفن همراه هم باشه و در صورتیکه
موقع ثبت نام با مشکلی روبرو شد شامل توضیح باشه
مثلا اگر نام کاربری کع انتخاب کرده قبلا استفادهشده به کاربر بگه که نام دگیه ای انتخاب کنه و امکانت دیگه ای که
بقیه سیستم های ثبت نام دارن
متشکر از کمکتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: در خواست سیستم ثبت نام پیشرفته در جوملاارسال شده در: جمعه 20 مرداد 1391, 12:17 pm
چه جوملایی ؟
-------
وقتی سوالتون رو از یک انجمن دیگه کپی میکنید لطفا تاریخاشو کپی نکنید Ok
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #3
RE: در خواست سیستم ثبت نام پیشرفته در جوملاارسال شده در: جمعه 20 مرداد 1391, 12:17 pm
دوست عزیز
سلام
من 3 راه پیشنهاد میکنم (از نظر خودم)

راه اول : از کامپونت CB استفاده کنید که هم برای جوملا 2.5 و 1.5 منتشر شده | به صورت فارسی در انجمن موجود هست.
راه دوم : استفاده از آموزش اضافه کردن فیلد بیشتر به ثبت نام جوملا.
راه سوم : استفاده کردن از افزونه ار اس فرم حرفه ای
برای روش اخر شما آموزشی را که در لینک زیر معرفی گردیده مطالعه کنید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در روز های آینده آموزشی قرار خواهد گرفت که از نام کاربری و ایمیل تکراری برای ثبت نام توسط ار اس فرم استفاده نشود
به نظر من بهترینش همین ار اس فرم هست
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #4
(۲۱-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح)star_netsky نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
سلام
من 3 راه پیشنهاد میکنم (از نظر خودم)

راه اول : از کامپونت CB استفاده کنید که هم برای جوملا 2.5 و 1.5 منتشر شده | به صورت فارسی در انجمن موجود هست.
راه دوم : استفاده از آموزش اضافه کردن فیلد بیشتر به ثبت نام جوملا.
راه سوم : استفاده کردن از افزونه ار اس فرم حرفه ای
برای روش اخر شما آموزشی را که در لینک زیر معرفی گردیده مطالعه کنید!

در روز های آینده آموزشی قرار خواهد گرفت که از نام کاربری و ایمیل تکراری برای ثبت نام توسط ار اس فرم استفاده نشود
به نظر من بهترینش همین ار اس فرم هست

ممنون دوست عزیز
من سیستمی می خوام که بشه بعدا ارسال اس ام اس رو هم بهش اضافه کرد
به طوریکه بعد از ثبت نام و فعال سازی برای کار بر اس ام اس ارسال بشه

با توجه به مواردی که فرمودید خدتون کدوم روش رو بهتر می دونید ( برای جوملا 1.5 )

متشکر
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #5
اموزش ارسال اس ام اس را در همون تاپیک آموزش ها قرار دادم
به مرور آموزش های تکمیلی رو هم اضافه میکنم
من به نظرم همین خوبه
چون میخوای به اس ام اس متصل کنی
درضمن ار اس فرم برای جوملا 1.5 داری ؟
اگه نداری پ.خ بده
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #6
نه دوست عزیز ندارم
لینک دانلود رو محبت می کنید قرار بدید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان