زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 103 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۳-۲-۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #1021
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
درود
من چنین چیزی در RSForm! ندیدم ولی میتونید فرم چندین صفحه ای درست کنید و در هر صفحه اطلاعات مختلف یا مربوط به کاری رو دریافت کنید و در آخر کاربر ارسال کند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۴-۲-۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #1022
ممنونم از این که پاسخ دادید راستش من میخوام یک جدولی داشته باشم یا یک فرم ولی بیشتر شبیه جدول هستش که کاربر همزمان بتونه چندتا رکورد وارد کنه بعد ذخیره کنه نمیدونم میتونم منظورم واضح برسونم یا نه اگر متوجه منظورم شدید بفرمائید با آر اس میشه همچین چیزی درست کرد یا یک کامپوننت دیگه اگر سراغ دارید متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۲-۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #1023
سلام و صبح بخیر خدمت تمامی اساتید
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه یک فیلد دراپ داون دارم که دارای چهار گزینه است میخوام هر کاربر فقط یکبار بتونه یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنه و در صورتی که گزینه تکراری انتخاب شد پیغام خطا بده ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
۷-۵-۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #1024
سلام
دو تا سوال داشتم

1- thank you message و متن ایمیل رو نمیتونم تغییر بدم - تحقیق کردم و فهمیدم بخاطر نسخه جوملا هستش و مثل اینکه همخوانی نداره و هربار جوملا آپدیت میکنی باید نسخه جدید RS Form رو نصب کنی - راه حل دیگه ای نداره؟

2- من یه فرم نظر سنجی دارم - هر سوال یه تعداد جواب و از نوع radio داره - میخوام یه متغیر (فیلد پنهان) داشته باشم که بر مبنای گزینه ای که انتخاب میکنه یه عددی توی اون ذخیره بشه و در آخر توی نتیجه (submission) بتونم اون عدد رو داشته باشم!(مخصوصا خروجی) مثلا اگه از سوال 1 (q1) گزینه الف رو انتخاب کرد متغیری به اسم (Xq1) با مقدار 10 پر بشه ! هر سوال یه متغیر جدا!
قرار نیست این متغیر ها با هم جمع بشن یا کار دیگه ! چجوری اینکار رو انجام بدم ؟ یا طبق کدوم اموزش میتونم این رو هم پیاده کنم؟
۷-۵-۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۷-۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #1025
نقل قول: سلام و صبح بخیر خدمت تمامی اساتید
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه یک فیلد دراپ داون دارم که دارای چهار گزینه است میخوام هر کاربر فقط یکبار بتونه یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنه و در صورتی که گزینه تکراری انتخاب شد پیغام خطا بده ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

سلام

این آموزش و دنبال کنید

[/quote]
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۷-۵-۱۳۹۶, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #1026
نقل قول: 1- thank you message و متن ایمیل رو نمیتونم تغییر بدم - تحقیق کردم و فهمیدم بخاطر نسخه جوملا هستش و مثل اینکه همخوانی نداره و هربار جوملا آپدیت میکنی باید نسخه جدید RS Form رو نصب کنی - راه حل دیگه ای نداره؟

این مورد درست نیست ربطی به آپدیت نداره، ادیتور و در حالت سورس قرار بدید و متن و تغییر بدید.

نقل قول: 2- من یه فرم نظر سنجی دارم - هر سوال یه تعداد جواب و از نوع radio داره - میخوام یه متغیر (فیلد پنهان) داشته باشم که بر مبنای گزینه ای که انتخاب میکنه یه عددی توی اون ذخیره بشه و در آخر توی نتیجه (submission) بتونم اون عدد رو داشته باشم!(مخصوصا خروجی) مثلا اگه از سوال 1 (q1) گزینه الف رو انتخاب کرد متغیری به اسم (Xq1) با مقدار 10 پر بشه ! هر سوال یه متغیر جدا!
قرار نیست این متغیر ها با هم جمع بشن یا کار دیگه ! چجوری اینکار رو انجام بدم ؟ یا طبق کدوم اموزش میتونم این رو هم پیاده کنم؟

برای اینکه به مخاطب کلمه نشون بدید و در دیتا بیس عدد یا کلمه متفاوقتی ذخیره کنید کافیه با | از هم جداشون کنید.
قبلا راجب این توضیح مفصل دادم ولی برای درک مطلب یه مثال میزنم

مثال:
بد|1 خوب|2 خیلی خوب|3

در فرم فقط بد0 خوب0 خیلی خوب0 نمایش داده میشه و عدد در دیتا بیس
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط rezabaghaie
۷-۵-۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #1027
نقل قول: برای اینکه به مخاطب کلمه نشون بدید و در دیتا بیس عدد یا کلمه متفاوقتی ذخیره کنید کافیه با | از هم جداشون کنید.
قبلا راجب این توضیح مفصل دادم ولی برای درک مطلب یه مثال میزنم

مثال:
بد|1 خوب|2 خیلی خوب|3

در فرم فقط بد0 خوب0 خیلی خوب0 نمایش داده میشه و عدد در دیتا بیس

من میخوام اون عدد توی یک فیلد جدا وجود داشته باشه! چون بعدا میخوام توسط اکسل امتیاز های هر سوال رو Average بگیرم (بدست آوردن درصد رضایت از خدمات) ! و همچنین نیاز دارم تا برای یک گزارش دیگه همون خوب بد عالی رو داشته باشم
۹-۵-۱۳۹۶, ۰۳:۲۷ صبح
ارسال: #1028
این کار نیاز به برنامه نویسی داره تو حالت عادی ممکن نیست.
امضاء محمدسلیمانی

۱-۷-۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #1029
سلام روز خوش به همه دوستان
من جوملای خود را بروز کردم به نسخه 3.7.3 الان RSform به مشکل خورده
وقتی روی فیلدها میرم و هرکدام از فیلدها رو می زنم اطلاعات اون بخش باز نمیشه . ویرایش فرم ها هم با این مشکل روبرو شده ...

دوستان کمک .... چکار کنم ؟؟؟
۲-۷-۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #1030
درود
نسخه RSForm! که استفاده میکنید را بنویسید.فکر نمیکنم همه فیلدها باشه و برخی فیلدها این مشگل رو دارند.در سایت سازنده هم در این مورد چیزی پیدا نکردم ولی گویا 1.52.12 این مشگل را بیشتر با فیلد تاریخ داره.
میتونید بک اپ سایت رو برگردونید و سپس ابتدا آراس فرم رو ارتقا دهید و بعد جوملا رابروزرسانی کنید.
ولی حتما بک آپ مطمئن از سایت داشته باشید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان