زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 79 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ صبح
ارسال: #781
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
ببخشید یسوال دیگه چجوری میتونم تاریخ ارسال فرم رو با ماژول list ار اس فرم به کاربر نشون بدم منظورم اینه که بجای مدرک تحصیلی {Madrake Tahsily:value} مثلا باید چی بنویسم من Username که مینویسم هیچ اتفاقی نمی افته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۴-۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #782
سلام خدمت دوستان.
من یه فرم ثبت نام میخوام که پس از تایید به درگاه بانکی متصل بشه و پرداخت صورت بگیره.
تا اینجاشو میتونم خودم بسازم اما بعد از این رو نمیدونم چیکار کنم.
یعنی میخوام حق عضوت بصورت سالانه باشه و هر کاربر سالانه بتونه حق عضویتش رو دوباره بریزه.
و همچنین مدیر بتونه همه مدارکی که کاربر بارگزاری میکنه رو یکجا داشته باشه. مثلا عکس کارت ملی و ....
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.از دوستان اگه کسی هم انجام میده لطف کنه بگه ، هزینه اش رو هم تقدیم میکنم
ممنون
۲۰-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #783
سلام خدمت اساتید
من یک فرم ساختم و در مطلب ارسالی هاشو نمایش میدم
اما یک فیلد آپلود pdf هم دارم که اسم اون رو نمایش میده و وقتی روی اون کلیک میکنم دانلود میشه
من با لوکال کار میکنم و میخوام روی سایت pdf به نمایش در بیاد در rsform
مشکل دانلودر و pdf مرورگر را هم برطرف کردم(الان فایل pdf میشه دید با مرورگر)
کسی راه حلی داره؟
۲۱-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #784
نقل قول: سلام خدمت دوستان.
من یه فرم ثبت نام میخوام که پس از تایید به درگاه بانکی متصل بشه و پرداخت صورت بگیره.
تا اینجاشو میتونم خودم بسازم اما بعد از این رو نمیدونم چیکار کنم.
یعنی میخوام حق عضوت بصورت سالانه باشه و هر کاربر سالانه بتونه حق عضویتش رو دوباره بریزه.
و همچنین مدیر بتونه همه مدارکی که کاربر بارگزاری میکنه رو یکجا داشته باشه. مثلا عکس کارت ملی و ....
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.از دوستان اگه کسی هم انجام میده لطف کنه بگه ، هزینه اش رو هم تقدیم میکنم
ممنون

از rsmembership استفاده کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۲۱-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #785
نقل قول: سلام خدمت اساتید
من یک فرم ساختم و در مطلب ارسالی هاشو نمایش میدم
اما یک فیلد آپلود pdf هم دارم که اسم اون رو نمایش میده و وقتی روی اون کلیک میکنم دانلود میشه
من با لوکال کار میکنم و میخوام روی سایت pdf به نمایش در بیاد در rsform
مشکل دانلودر و pdf مرورگر را هم برطرف کردم(الان فایل pdf میشه دید با مرورگر)
کسی راه حلی داره؟

این ربطی به طراحی نداره و تنظیمات مرورگره
اگر شما هم مرورگرتون رو تنظیم کنید کاربرا با سیستم عامل های مختلف این کارو انجام نمیدن

اگر میخوای پی دی اف در سایت نمایش بدی از پلاگین این کار برای جوملاتون استفاده کنید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۲۱-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #786
مشکل با محاسبه گر آر اس فروم
سلام خسته نباشید
من محاسبه گر آر اس فروم رو درست کردم و بهش گفتم قیمت یک جنس رو ضرب در تعدادش کن و توی یه کادر نشون بده

حال مشکل من اینجاست وقتی این کارهارو مشتری انجام میده موقع پرداخت تنها قیمت یک جنس محاسبه میشه و قیمت کل پس از ضرب اینا موقع پرداخت نشون نمیده
چطور میشه کاری کرد که مبلغ پرداختی همون باشه که تو کادر قیمت کل نشون داده میشه، باشه؟
امضاء eskafild
۲۱-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #787
شما متوجه منظور من نشدید دوست عزیز
کلا rs form هرچیزی که داخلش آپلود بشه رو نمایش نمیده و بعد از کلیک دانلود میکنه
من میخوام مثل بقیه ورودی های فرم که نشون میده pdf هم که آپلود شده رو نشون بده نه دانلود کنه
تنظیماتو انجام دادم اما دانلود میشه
اگر راهی بلد هستید راهنمایی بفرمایید لطفا
۲۲-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #788
دوستان با کد زیر مشکل برطرف شد
{pdf}{Message:path}|height:1110|width:790|app:adobe{/pdf}
بجای Message نام فیلد خودتونو بنویسید
۲۲-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #789
سلام مجدد خدمت اساتید
بنده میخوام داخل فرمم وقتی کاربر فرم را پر کرد قسمت کد رهگیری فرم یک عدد بین 2000 تا 1000000 را به ترتیب اختصاص بده
الان هر عددی با هر ترتیبی که بخواد میده
آیا شدنیه؟
۲۶-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #790
سلام
من توی جوملا 3 وقتی میخوام متن ایمیل ارسالی رو ذخیره کنم،ذخیره نمیشه
روی سیو کلیک میکنم هیچ عملی انجام نمیشه
حتی ذخیره و بستن