زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 47 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #461
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام چطور میشه اطلاعاتی رو از اکسل به فرم وارد کرد مثلا در یک فیلد مقادیری رو از اکسل به آراس فرم بیاریم

من یه سوال قبلا پرسیدم ول جوابی ندیدم اگه اساتید محترم لطف کنن جواب بدن ممنون میشم چطور میشه فایل عکس رو پس از آپلود در پیش نمایش فرم دید در آموزش ها در مورد پیش نمایش بحث شده اما عکس رو نمیشه پیش نمایش دید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #462
سلام
من یک سری دریافت دارم در فرم.
میخوام اونارو به روشی مناسب نمایش بدم.
یک منو ساختم و نمایش میده اما یک فایل پی دی اف می ده اسمش جوملا هست نمیخوام اسمش این باشه.
آیا به روش حالت فروشگاهی یعنی باکس میشه ارسال ها رو نمایش داد؟
ممنون.
۳۰-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #463
سلام
من موفق شدم که با قراردادن تگ فایل ارسالی ، فایل ارسال شده رو برای دانلود قرار بدم.
چند تا نکته هست که اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

فروشگاهی یا اصطلاحا باکسی نمودن ارسال ها
میخوام سمت راست ارسال ها شمارش ستون بیاید
میخوام مانع این بشم که نام فرستنده لینک داشته باشه و کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه.چون میخوام در همون صفحه ای که لیست در حال نمایش هست کاربر روی کار ارسالی کلیک کنه و اونو دانلود کنه.
یه موردی دیگه که دارم می بینم من منو رو وصل کردم که لیست رو نشون بده اما فقط تعداد 20 تا رو نشون میده اگه ممکنه بفرمائید علتش چیه و میتونم تغییرش بدم ؟

با احترام
۹-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #464
سلام
آقا ببخشید این سوال رو می پرسم این آر اس فرم چه طوری rtl می شه ؟؟؟؟!!!!!!!!BlushBlushBlushBlush

من هر کار می کنم نمی شه حتی اور لود هم کردم نشد از بوت استراپ هم کمک گرفتم نشد باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

آدرس نمونه :
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
۹-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #465
خوب شما در فرم مورد نظرتون از قسمت Properties و قسمت css خواص css که می خواهید می تونید به متنتون بدید
اگر می خواهید قالبتون و شکل و محل قرار گیری فیلد هاتونو تغیر بدید از HTML Layout کل کد هاتونو کپی کرده و در فرونت پیج یا دریم ویور تغیرات رو بدید
امضاء mrt69
 سپاس شده توسط reza_101010
۱۰-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #466
(۹-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ عصر)reza_101010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا ببخشید این سوال رو می پرسم این آر اس فرم چه طوری rtl می شه ؟؟؟؟!!!!!!!!BlushBlushBlushBlush

من هر کار می کنم نمی شه حتی اور لود هم کردم نشد از بوت استراپ هم کمک گرفتم نشد باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

آدرس نمونه :

وقتی فرم رو میخای بسازی اول زبان رو بزار روی فارسی
بعد فیلدهای فرمت رو اضافه کن
این نمونه ای که گذاشتی مثال پیش فرض خوده ار اس فرم هست که هنگام نصب میگذاره این دیفالتش انگلیسی هست

(۳۰-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من موفق شدم که با قراردادن تگ فایل ارسالی ، فایل ارسال شده رو برای دانلود قرار بدم.
چند تا نکته هست که اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

فروشگاهی یا اصطلاحا باکسی نمودن ارسال ها
میخوام سمت راست ارسال ها شمارش ستون بیاید
میخوام مانع این بشم که نام فرستنده لینک داشته باشه و کاربر رو هدایت کنه به صفحه دیگه.چون میخوام در همون صفحه ای که لیست در حال نمایش هست کاربر روی کار ارسالی کلیک کنه و اونو دانلود کنه.
یه موردی دیگه که دارم می بینم من منو رو وصل کردم که لیست رو نشون بده اما فقط تعداد 20 تا رو نشون میده اگه ممکنه بفرمائید علتش چیه و میتونم تغییرش بدم ؟

با احترام
اگه از ارس فرم ورژن 48 استفاده منی یه قسمت در ار اس فرم داره به اسم مجموعه ها
برو توی اون قسمت فرم مورد نظرت رو تیک بزن و فعال کن و اجازه ویرایش و دسترسی و دانلود پی دی اف و سی اس وی بده
بعد منو ایجاد کن منو مورد نظر رو رو از قسمت ارس فرم مجموعه اش رو انتخاب کن و داخل منو ویرایش کن که کدوم فرم هست
چه ایتم هایی داره
این خیلی بهتر از اون جواب میده
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
۱۱-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #467
سلام، شبتون بخیر
من یه سایت بانک اطلاعات مشاغل تهران دارم درست میکنم
سه مورد مشاغل و .... رو به صورت کشویی درست کردم و یه دکمه ارسال هم با نام جستجو گذاشتم حالا سوالم اینه که چه طوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت لینک بدم؟
Tehran-jobs.ir
در ضمن میخوام این سه موردی که ایجاد کردم توی یه خط قرار بگیره نه زیر همدیگه اما هر چی با فایر باگ تست کردم نتونستم
ممنون میشم راهنماییم کنید
۱۲-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ صبح
ارسال: #468
دوستان من طبق اموزش دراپ داون داینامیک رو انجام دادم اما اخر کار وقتی گزینه ذخیره رو میزنم پیغام میده یک نام یکتا برای فیلد انتخاب کنید در صورتیکه فرم تکمیل هستش و نام داره، این خطا مربوط به چ میشه؟
۱۲-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ صبح
ارسال: #469
نام رو فارسی انتخاب کردید؟
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ صبح
ارسال: #470
(۱۱-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ صبح)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، شبتون بخیر
من یه سایت بانک اطلاعات مشاغل تهران دارم درست میکنم
سه مورد مشاغل و .... رو به صورت کشویی درست کردم و یه دکمه ارسال هم با نام جستجو گذاشتم حالا سوالم اینه که چه طوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت لینک بدم؟
Tehran-jobs.ir
در ضمن میخوام این سه موردی که ایجاد کردم توی یه خط قرار بگیره نه زیر همدیگه اما هر چی با فایر باگ تست کردم نتونستم
ممنون میشم راهنماییم کنید

توی قسمت مشخصات فرم برو یه نام براش بزار
یک نام وقتی که فرم رو میسازی میزاری اما یه نام هم میزاری تا یونیک باشه که از اونجا قبل از ذخیره نام میزاری براش
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
 سپاس شده توسط ghezi65 ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان