زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 15 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ صبح
ارسال: #141
رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
در خواست ها برای پست 138 بالاست ظاهرا دوستان اگر فرصت داشتن آموزش کاملشو بذارن ممنون میشم!
من کد نویسیم خوبه فقط اینحا اسامی توابع و متغیرهای بکار رفته رو نمی دونم وگرنه الگوریتم کار رو بلدم آیا داکیومنتی هست ک ب همین منظور بخونم؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #142
منظور این پست هست؟!!
در این پست حرفی از کد نویسی نشده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما اگر منظورتون این پست هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونید از اینجا اموزشش رو ببینید

(۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن مشکل من حل نشد ! ! !
من یک سری فرم دارم که در آن افراد باید بیایند عکس هم آپلود کنند !
حالا یک فرم مصلا چند تا عکس توش اپلود می شود ، یک فرم دیگر فقط یک عکس اپلود می شود !

حالا مسئله اینجاست من زمانی که می خواهم خروجی بگیرم در اکسل فقط آدرس عکس می آید ولی من می خواهم خود عکس را نشان بدهد !

یعنی کسی نرود دانلود کند بعد بیاید در عکس عکس را قرار بدهد !
چون من فرم ثبت نامی زیادی را دارم مثلا بیش از 30 هزار نفر شاید هم به میلیون برسد

دلیل : می می خواهم از این فرم گزارش گیری کنم ! به روش های مختلفی ،
یک برنامه نوشتم با Vb ( البته هنوز تمام نشده ) ، که اکسل را توش ایمپورت می کند با تمام دیتاها ! حالا می خواهم آن عکس را هم ایمپورت کند آنجا ! ( البته در بعضی از فرم ها ممکن است چندین عکس داشته باشد .)

می توانی راهنمائی ام کنید
اگر هزینه ای داشته باشه تقبل می کنم

مطمئنم که هیچ راهی نیست که به خودی خود عکس و در خروجی بیاد چون درواقع عکس در پوشه در هاست ذخیره میشه و لینک در دیتابیس قرار میگیره
خروجی که ما میگیریم هم از دیتابیس هست
اما ممکنه در برنامه ای که دارید مینویسید امکانی قرار بدید که لینک و خودش دانلود و در محلی قرار بده در vb نمیدونم و در c# فکر میکنم وجود داشت.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط rezaetemadi
۲۶-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #143
سلام
چطوری میشه ار اس رو بعد از نصب فارسیش کرد؟
امضاء mohsen ghadery
۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #144
سلام: بسته فارسی رو داخل هاست اکسترکت کنید فارسی میشه
البته میتونید از فرمهایی که ساختید بکاپ بگیرید حذف و فارسی رو نصب کنید.
(امکان بکاپ گیری در خود افزونه وجود داره.)
امضاء محمدسلیمانی

۷-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #145
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام
من می خوام مندرجات فرمهای سایتم رو در قالب محتوا تو سایتم نمایش بدم. چطور می تونم اینکار رو بکنم و با چه فرمسازی میشه اینکار رو انجام داد؟
- جوملای من نسخه 2.5 هست
- از کامپوننت های نمایش مندرجات مثل Xform و اینها نمی خوام استفاده کنم چون به صورت محتوا نشون نمیده مندرجات رو.

به عنوان مثال من میخوام کاربران شرکتهای فعال تو شهرهای مختلف رو با فرم مورد نظر ثبت و معرفی کنند. و اطلاعات ثبت شده به صورت اتوماتیک و به صورت محتوا توی مجموعه های از قبل تعیین شده ذخیره بشن. مثلا اگر کسی توی فرم ثبت شرکتها شهر تهران رو انتخاب کرد، مندرجات اون فرم توی مجموعه تهران ذخیره بشه و اگه خواست شرکتی رو توی کرج ثبت و معرفی کنه، مندرجات کاربر توی مجموعه کرج ذخیره بشه.
چنین کاری امکان پذیر هست؟ و با آر اس فرم میشه چنین کاری کرد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
امضاء rasooli.m
بارگزاري مطالب وبسايتها با كمترين قيمت
تهيه مطالب بهينه سازي شده
ترجمه متون براي وبسايتها با كيفيت بالا و كمترين هزينه
قيمت باور نكردني + سرعت بالا + كيفيت بالاي مطالب + افزايش رنكينگ سايت
ترجمه متون: صفحه اي 3300 تومان (حداكثر 250 كلمه براي هر صفحه)
بارگزاري هر مطلب شامل يك عكس 300 تومان
بسته به تعداد عكس و سفارش قيمتها قابل تغيير است
0912-843-9507
۷-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #146
فکر نمیکنم در فرم سازهای جوملا چنین کاری به صورت پیش فرض ممکن باشه.
(باید براش ماژول بنویسید)
اما از اونجایی که ار اس به ثبتنام جوملا متصل میشه شاید بتونید یک فرم بسازید که شهرها در اون انخاب بشن و برای هر شهر یک کروه کاربری بسازید که فرم خودشون و داشته باشند اون گروه را توسط ماژول نمایش کاربران در سایت به نمایش بگذارید.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط rasooli.m ، rezaetemadi
۸-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #147
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
این بسته کامپوننت فرم ساز آر اس فرم فارسی شده
رو از کجا دانلود کنم؟ من یه بسته نصب کردم ولی برای جوملا 2.5 نیست.
۹-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #148
این بسته تجاری هست و می بایست خریداری شود.
امضاء rasooli.m
بارگزاري مطالب وبسايتها با كمترين قيمت
تهيه مطالب بهينه سازي شده
ترجمه متون براي وبسايتها با كيفيت بالا و كمترين هزينه
قيمت باور نكردني + سرعت بالا + كيفيت بالاي مطالب + افزايش رنكينگ سايت
ترجمه متون: صفحه اي 3300 تومان (حداكثر 250 كلمه براي هر صفحه)
بارگزاري هر مطلب شامل يك عكس 300 تومان
بسته به تعداد عكس و سفارش قيمتها قابل تغيير است
0912-843-9507
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۹-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #149
البته ار اس فرم نسخه غیر تجاری هم داره که از امکانت کمتری برخورداره و اگر فقط یک فرم ساده میخوای ایجاد کنی جوابگو هست
و اگر نمیخوای نسخه تجاری رو خرید کنید نسخه وارز رو هم میتونید در نت پیداکنید.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط prinzessin ، rasooli.m
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #150
سلام
در برخی فرم ها دیدم که بین دوکلمه جای خالی میزارن مثلا
برای ثبت نام شماره شناسنامه شما .......... می باشد.
اگه ممکنه بفرمائید به چه صورت است ؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان