زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 105 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #1041
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام
من همه این موارد رو انجام دادم در جوملا 3
ولی موقعی که کد رهگیری رو میزنم میگه رکوردی یافت نشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۰۳:۵۶ صبح
ارسال: #1042
سلام
لطفا اشاره کنید کدام موارد را انجام دادید تا بررسی بهش مشکل از کجابوده.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۶-۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #1043
سلام من کامپوننت آر اس فرم ساز رو از اینجا خرید و نصب کردم .
فرم نمونه پرداخت انلاین رو نصب کردم .
زرین پال
هنگام برگشت از پرداخت این خطا نمایش داده میشود.
خطا غیر منتظره رخ داده است.
وقتی فرم واریزم ساده باشه کد رهگیری نمایش میده ولی وقتی چند گزینه دیگه اضافه میکنم این خطا دیده میشه
۱۵-۸-۱۳۹۷, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #1044
اینجوری خیلی بهتر شد نظم بهتری داره ممنون
من قبلا عضو انجمن بودم نمی دونم اکانتم چی شد مجبور شدم یک اکانت دیگه بسازم
۵-۱۰-۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #1045
سلام و روزتون بخیر

برای ثبت نام کاربران ما دو فرم برای کاربران عادی و تجاری توسط RSFORM ایجاد نمودیم
ایمیل هم به کاربر ارسال میشه ولی لینک فعالسازی ارسال نمیشه که کاربران تایید شده و به گروه کاربران جوملا در سایتمان اضافه شده تا قادر به ورود به حساب کاربریشان باشند :

اگر به طور معمول با جوملا ثبت نام کنم لینک زیر را میده که کاربران به جوملا اضافه میشن :
http://www./index.php?option...ba3832bc44

ولی با دستور global :{global:confirmation} در ایمیل کاربر در RSFORM لینک زیر رو میده که وضعیت کاربر در RSFORM تایید می شه ولی به کاربران سایت جوملا اضافه نشده و نمی تونن به حساب کاربریشون وارد بشن :

http:///index.php/fa/compone...40e41072d9

لازم به ذکر است joomla user registration هم به rsform افزوده و تنظیمات آن انجام شده !

1- برای اینکه چند فرم ثبت نام دارم (زیر مجموعه گروه ثبت نام جوملا )و کد فعالسازی حساب به ایمیل کاربر ارسال بشه که کاربران با ورود به ایمیلشان و تایید آن بتونن به حسابشون وارد بشن چه کار باید بکنم ؟

2- برای ثبت نام کاربران با پرداخت هزینه عضویت (بعد از تکمیل فرم و انتقال به درگاه زرین پال ، جومبانک ) چه کار باید بکنم که حسابشون بعد از پرداخت هزینه فعال بشه ؟

پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم و
اگر لطف کنید مراحل رو به طور تصوریری و با جزئیات کافی بگید کمک بسیاری به من نمودید .

مرسی
سیاحی
۲۵-۱۱-۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #1046
من میخوام از آر اس فرم برای ثبت نام در آزمون استفاده کنم به این صورت که فرد وقتی ثبت نام میکنه یک زمینه ای رو برای آزمون انتخاب میکنه و بعد به صورت رندوم یک محدوده از اون زمینه‌ای که انتخاب کرده بهش نشون داده بشه.
مثلا کاربر در زمینه، فیزیک رو انتخاب میکنه و به صورت تصادفی یک مساله فیزیک (از بین چند مساله که خودم قبلا تعریف کردم) رو به کاربر نشون میده که اون مساله رو آماده کنه و برای آزمون بیاد.
آیا با آر اس فرم چنین امکانی هست؟ اگر نه با چه افزونه‌ای میشه این کار رو کرد؟
۱۸-۱۲-۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #1047
نقل قول: من میخوام از آر اس فرم برای ثبت نام در آزمون استفاده کنم به این صورت که فرد وقتی ثبت نام میکنه یک زمینه ای رو برای آزمون انتخاب میکنه و بعد به صورت رندوم یک محدوده از اون زمینه‌ای که انتخاب کرده بهش نشون داده بشه.
مثلا کاربر در زمینه، فیزیک رو انتخاب میکنه و به صورت تصادفی یک مساله فیزیک (از بین چند مساله که خودم قبلا تعریف کردم) رو به کاربر نشون میده که اون مساله رو آماده کنه و برای آزمون بیاد.
آیا با آر اس فرم چنین امکانی هست؟ اگر نه با چه افزونه‌ای میشه این کار رو کرد؟

بهتر است از کامپوننت های آزمون ساز استفاده کنید.

امضاء محمدسلیمانی

۲۷-۲-۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #1048
Exclamation RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام
1-من 1 فرم ثبت نام با ار اس فرم درست کردم،میخوام 1 فیلد داشته باشم که هر کاربر کد 7 رقمی پرتال خودش رو وارد کنه،زیر 7 رقم ازش قبول نکنه و بالای 7 رقم هم ارور بده
1 بنده خدایی این آموزش رو داد اما کار نکرد واسم
نقل قول: سلام با دستورات js در بخش تنظیمات فرم میتونید حداقل کاراکتر رو تعیین کنید تا در صورتیکه کمتر از مقدار تعیین شده وارد کرد پیام مشخصی رو به کاربر نمایش بده

دستور زیر رو در قسمت تنظیمات بخش js فرم وارد کنید

<script type="text/javascript">
function checkLength(){
var textbox = document.getElementById("num");
if(textbox.value.length < 7){
alert("error")
}
}
</script>
*** دقت کنید به جای num نام تکس باکس خودتون رو بزارید
*** به جای alert('error") متن خطای خودتون رو بنویسید
سپس دکمه ارسال رو ویرایش کنید و در تنظیماتش تب آخر گزینه Additional Attributes مقدار onclick="checkLength();" رو وارد کنید
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
2-1 فرم دریافت اطلاعات فردی دارم میخوام این فرم رو با آراس فرم درست کنم که خرجیش رو توی قالب این فرم بتونم پرینت بگیرم،اینم ممنون میشم از دوستان کسی راهنمایی کنه

فرم رو به پیوست میزارم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء memare-ahvaz
۲۸-۲-۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۲-۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #1049
سلام
البته این آموزش خیلی قدیمیه در ورژن جدیدی اراس فرم از این روش اقدام کنید
[تصویر:  1558107555_499_7017871bb3.png]

برای مورد دوم هم دقیقا طبق این آموزش پیش برید با این تفاوت که در پیام تشکر متن ایمیل و سایر جاهایی که میخوای خروجی قابل نمایش باشه انجام بدید.

موفق باشید.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz
۸-۸-۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ صبح
ارسال: #1050
سلام دوستان
چطور میشه واسه فرم یه قالب اختصاصی ساخت ؟
امضاء alibaran
در حال یادگیری در پارس جوملا :) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  23.png]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان