زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 85 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #841
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
1- برای اینکه چک کنه قبلا ثبت نام کرده یا نه باید از کدهای جاوا اسکریپت که قبلا هم ارائه شده استفاده کرد که دیتابیس رو چک کنه من از php برای این مورد جواب نگرفتم

2- متوجه منظورتون نشدم

3- کد که همون کد هست و ربطی با ورژن افزونه نداره. گاهی تداخل افزونه ها باعث میشه که کدهای جاوا کار نکنه.
مثلا مازولی که از تگ های مشابه استفاده کرده یا حتی خود قالب

موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۲۳-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ صبح
ارسال: #842
سلام
ممنونم از پاسختون.
بحث کد ملی رو میشه محبت کنید چطور انجام میشه

اگر باید بخرم چطور میتونم این اموزش رو که در امضاتون هست رو تهیه کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #843
سلام دوستان.

من کاربران مختلفی دارم که هر کدوم فرم هایی ثبت می کنند. در حال حاضر هر کاربر فقط فرم های پر شده خودش رو می تونه ببینه.
من می خام برای ادمین هم در سایت این امکان رو بزارم که بتونه همه فرم ها رو ببینه و هر کدوم رو خواست چاپ بگیره. که دکمه چاپ هم فقط برای ادمین باید فعال باشه.
حالا چطور می تونم منویی بسازم که فقط برای ادمین نمایش داده بشه و تمامی فرم ها رو بهش نشون بده؟
۲۳-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ صبح
ارسال: #844
من منویی ساختم که فقط برای ادمین نمایش داده بشه. حالا چطور می تونم تنظیم کنم که دکمه چاپ فقط برای ادمین نمایش داده بشه؟
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #845
دکمه چاپ و در همون منو قرار بدید وقتی منو برای یک کاربر نمایش بدید محتوای اون منو هم برای همون هست دیگه...
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۲۸-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #846
با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر لطف کنین به این 3 تا مشکل من پاسخ بدید ممنون میشم . چندین روزه که درگیرشم و موفق نشدم

1- من میخوام یک فرم ثبت سفارش برای یک رستوران که فقط یک نوع غدا داره درست کنم. میخوام در قسمت تعداد غذا یک چک باکس وجود داشته باشه که اسم غذا و قیمت اونرو نوشته باشه . ودر زیر اون یک فیلد متنی باشه که مشتری بتونه تعداد غذاش رو وارد کنه . و در زیر این فیلد یک فیلد جمع کل، که قیمت غذا رو در عدد وارد شده در فیلد متنی ضرب کنه و قیمت کل رو نشون بده. چه اسکریپتی باشد استفاده کنم ؟

2- همچنین میخوام در انتهای فرم یک فیلد برای نوع پرداخت درست کنم که دارای حالتهای : پرداخت آنلاین و پرداخت در محل باشه. زمانیکه مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه بعد از ارسال فرم به درگاه پرداخت منتقل بشه و اگر پرداخت در محل رو انتخاب کرد، تنها به یک صفحه تشکر منتقل بشه. چه کاری باید انجام بدم

3- من در فرمم بخشی وجود داره که مشتری میتونه تاریخ تحویل غذا رو هم از تقویم انتخاب کنه. مشکلم اینه که rsform فارسی با تقویم شمسی رو هم نصب کردم ولی وقتی در فرم تقویم رو باز میکنم تاریخ جاری بر روی قمری تنظیم شده و تاریخ شمسی امروز رو نشون نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟
۲۸-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #847
منظورم از قمری میلادی بود
۲۸-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #848
سلام
آر اس فرم پارس جوم مشکل تاریخ نداره ، اگر داره با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید تا براتون رفعش کنند
برای موارد دیگتون
شما پلاگین درگاه پرداخت نصب کنید این موارد داخلش هست
میتونید از پیلاین یا جهان پی بگیرید استفاده کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۳۰-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #849
با سلام من از یک input box تو فرمم استفاده میکنم.میخوام فقط اعداد 8 رقمی رو قبول کنه و اگه کاربر اعداد کمتر از 8 یا بیشتر رو وارد کرد بهش ارور داده بشه..ممنون ممنون راهنمایی کنید
۳۱-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #850
سلام من چطور میتونم دکمه چاپ و کد رهگیری اضافه کنم به فرمم ؟

اگر هم قبلا آموزش دادید لطفا بگید چطوری پیداش کنم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان