زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ صبح
ارسال: #1
عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
با سلام من نمیدونم چرا این جوملا انقدر گیر های بیخودی میگیره !من میخوام توسط User ادمین یا هر چیزی که جدید میسازم به سایت لاگین کنم. به این ارور بر میخورم.
[/font][font=tahoma]

SSL connection error
Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
Error 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL protocol error.

چیکار کنم ؟ واقعا داره اذیتم میکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #2
RE: عدم لاگین اعضاء
مشكل بدليل جوملاي شما نيست .

دليلي مشكل تو همون توضيحات قيد شده : SSL

بعد از لوگين اگر به لينك آدرس بار نگاه كنيد ميبينيد كه http به https تغيير ميكنه !!!
با مدير سرور در خصوص اين مشكل صحبت كنيد
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #3
(۱۵-۱-۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ صبح)tarantino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشكل بدليل جوملاي شما نيست .

دليلي مشكل تو همون توضيحات قيد شده : SSL

بعد از لوگين اگر به لينك آدرس بار نگاه كنيد ميبينيد كه http به https تغيير ميكنه !!!
با مدير سرور در خصوص اين مشكل صحبت كنيد

با عرض سلام و درود بیکران

میشه بفرمایید وقتی ایشون گواهینامه SSL نخریدند و اصلاً برای اتصال به بخش مدیریت یا هر جای دیگر سایتشون SSL خریداری نشده و یا وصل نشده چه ربطی به سرور داره؟

مطمئنید جوملای محترم شما مورد نداره؟

خیلی برام جالبه , یکی نیوک یکی جوملا هر مشکلی که روی سیستمشون هست رو به سرور ربط میدهند. یکم دقت کنید بد نیست. میتونستید بپرسید اصلاً ایشون SSL تهیه کرده یا اصلا چنین گزینه ای رو انتخاب کرده یا نه که بعد بگید مشکل از سرور است.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #4
نقل قول: میشه بفرمایید وقتی ایشون گواهینامه SSL نخریدند و اصلاً برای اتصال به بخش مدیریت یا هر جای دیگر سایتشون SSL خریداری نشده و یا وصل نشده چه ربطی به سرور داره؟

مطمئنید جوملای محترم شما مورد نداره؟

خیلی برام جالبه , یکی نیوک یکی جوملا هر مشکلی که روی سیستمشون هست رو به سرور ربط میدهند. یکم دقت کنید بد نیست. میتونستید بپرسید اصلاً ایشون SSL تهیه کرده یا اصلا چنین گزینه ای رو انتخاب کرده یا نه که بعد بگید مشکل از سرور است.

دست عزيز و گرامي ورود شما را تبريك ميگم

در خصوص ربط داشتن يا نداشتن قبل از اينكه اين پست رو بزنم بده 1 ساعتي با ايشون از طريق ياهو مسنجر مشكلشون رو بررسي ميكردم !!!!!

مطمئنا اين سوالاتي كه شما مطرح كرديد من از ايشون پرسيدم و در نهايت مشكل ايشون مشخص شده

در اين پست هم لزومي نداشت در خصوص گواهي SSL توضيح بدم

با تشكر
امضاء tarantino
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #5
بله آقای Pasargad ، آقای طالبی این مسائل را در یاهو با بنده در میون گذاشته بودن.
خیلی ممنون از همگی که به سوال من توجه داشتین و دارین ...
فعلا امیدوارم
Kiss
دوستان مشکل Login حل شد.
به کمک یکی از اعضای Joomla.ORG
گفت که به پنل مدیریت برم و در تنظیمات ماژول LOGIN ، گزینه Encrypt Login را NO کنم.
درست شد.

ممنون از پیگیری همه دوستان
بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #6
RE: عدم لاگین اعضاء (مشکل حد شد)
دوست عزیزم , پس چرا آقای طالبی میگویند ایراد از سرور است؟
من از این شاکی میشم که مشکل رو نشناخته همه زود به سرور گیر میدهند.

من نمیگم همه باید کامل باشند نه منظورم اینه که طرف حتی نویسنده برنامه جوملا هم که باشه اشتباه میکنه وگرنه نسخه جدید دادن و برطرف شدن باگ ها به چه دلیل است؟

بعدشم اگر مسائل داره از طریق چت یاهو بررسی میشه اینجا پست زدن دیگه واسه چیه که منم بیام بخونم و سو تفاهم برای من پیش بیاره؟
بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱-۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #7
بهترين كاري كه شما ميتوانستيد انجام دهيد توضيح در مورد مشكل بود و راهنمايي!
منم فكر نميكردم اين دوستمون گزينه كدگذاري اطلاعات ورود رو تيك زده باشند وگرنه بارها به اين مشكل برخورد كردم!
البته ايشون هم چيزي در اين زمينه نگفتند كه در ماژول ورودي كاربران تغييري دادند!
بعد هم توصيه اي به دوستان دارم ! هرگاه تغييراتي در تنظيمات ماژول ها يا در هر بخش جوملا داديد نتيجه را ببينيد و يادتون باشه كه چه كاري انجام داديد!
در ضمن بچه هايي كه در نت مشغول هستند گاهي در يك لحظه در چندين سايت مشغول هستند و من بارها ديده ام كه مشكلات ساده از ديد بسياري از دوستان مخفي مونده و اون هم به خاطر مشغله فكري زياد است!
انجمن محل بحث و گفتگو و رفع ايرادات است و نبايد باعث سوء تفاهم بشه و متاسفانه بيشتر دوستان مي خواهند به طور خصوصي گفتگو كنند و مديران تمامي انجمن ها دوست دارند در انجمن پرسش و پاسخ انجام بشه و روزانه پيام هاي زيادي در رابطه با مشكلاتي كه بايد در انجمن مطرح شود از طريق پيام خصوصي و مسنجر ارسال ميشود و اگر جواب ندهند دوستان فكر ديگري ميكنند!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #8
نقل قول: دوست عزیزم , پس چرا آقای طالبی میگویند ایراد از سرور است؟

من نمیگم همه باید کامل باشند نه منظورم اینه که طرف حتی نویسنده برنامه جوملا هم که باشه اشتباه میکنه وگرنه نسخه جدید دادن و برطرف شدن باگ ها به چه دلیل است؟

بعدشم اگر مسائل داره از طریق چت یاهو بررسی میشه اینجا پست زدن دیگه واسه چیه که منم بیام بخونم و سو تفاهم برای من پیش بیاره؟

بررسي يك مشكل بر اساس آزمون و خطا ، احتمالات و تجربه كار روي سيستم مورد نظر مقدور هست لذا وقتي كاربري مشكلي رو بيان ميكنه من و شما همانطور كه جناب گنجي فرمودند از عملكرد قبلي كاربر بر روي سيستم اطلاعات جامع نداريم و نميتوانيم در همان لحظه با قاطعيت مشكل را مشخص كنيم.ولي در خصوص مشكل اين كاربر ، چون ايشان از ابتدا با سرور خود مشكل داشتند نتيجه گيري بنده هم اين بود كه باز هم مشكل از سرور ايشون بايد باشه..

بهتر بود بجاي انتقاد ، در همان پست اولتون مشكل اين كار بر را شما نيز بررسي ميكرديد و جواب خودتان را ميداديد.
امضاء tarantino
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #9
موضوع اینجاست که ایشون روی سرور بنده هستند, مشکل اول ایشون قبل از این مشکل در این تاپیک به خاطر روشن بودن سیف مد بود که خودتان بهتر میدانید برای مسائل امنیتی بهتره روشن باشه. اما به خاطر اینکه من به جوملا اعتماد دارم و مثل نیوک بهش بی اعتماد نیستم خاموش کردم که کسی با جوملا روی سرور ما نیز مشکلی نداشته باشه و تا اونجا که شده امنیت روی سرور برقراره ان شا الله هم که مشکلی پیش نیاد.
اما این دلیل نشد جناب طالبی که چون مشکل اول از سرور بود همه مشکلات از سرور باشه.
شما خودتون میگید با بررسی باید گفت شما بررسی نکرده میایید و یک سرور رو میبرید زیر سوال و این به برند اون شرکت لطمه میزند و در پیش بنده که مدیر اون سرورم حق دارم اینطوری خشمگین بشم یا خیر؟
به هر حال امیدوارم دیگه اینطوری نشه برای هیچ کس و امیدوارم روز به روز همه ما ایرانیان پیشرفت کنیم. کسانی مثل شما و آقای گنجی محترم که میدونم به عنوان دوست میتونم روشون حساب کنم و صداشون کنم.

به هر حال من از لحن بدم در نوشته هام عذرخواهی میکنم اما دلخوریم از شما آقای طالبی پا برجاست.

موفق و موعید باشید.
بازگشت به بالا
۱۵-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #10
(۱۵-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترين كاري كه شما ميتوانستيد انجام دهيد توضيح در مورد مشكل بود و راهنمايي!
منم فكر نميكردم اين دوستمون گزينه كدگذاري اطلاعات ورود رو تيك زده باشند وگرنه بارها به اين مشكل برخورد كردم!
البته ايشون هم چيزي در اين زمينه نگفتند كه در ماژول ورودي كاربران تغييري دادند!
بعد هم توصيه اي به دوستان دارم ! هرگاه تغييراتي در تنظيمات ماژول ها يا در هر بخش جوملا داديد نتيجه را ببينيد و يادتون باشه كه چه كاري انجام داديد!
در ضمن بچه هايي كه در نت مشغول هستند گاهي در يك لحظه در چندين سايت مشغول هستند و من بارها ديده ام كه مشكلات ساده از ديد بسياري از دوستان مخفي مونده و اون هم به خاطر مشغله فكري زياد است!
انجمن محل بحث و گفتگو و رفع ايرادات است و نبايد باعث سوء تفاهم بشه و متاسفانه بيشتر دوستان مي خواهند به طور خصوصي گفتگو كنند و مديران تمامي انجمن ها دوست دارند در انجمن پرسش و پاسخ انجام بشه و روزانه پيام هاي زيادي در رابطه با مشكلاتي كه بايد در انجمن مطرح شود از طريق پيام خصوصي و مسنجر ارسال ميشود و اگر جواب ندهند دوستان فكر ديگري ميكنند!

(۱۵-۱-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ عصر)tarantino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: دوست عزیزم , پس چرا آقای طالبی میگویند ایراد از سرور است؟

بررسي يك مشكل بر اساس آزمون و خطا ، احتمالات و تجربه كار روي سيستم مورد نظر مقدور هست لذا وقتي كاربري مشكلي رو بيان ميكنه من و شما همانطور كه جناب گنجي فرمودند از عملكرد قبلي كاربر بر روي سيستم اطلاعات جامع نداريم و نميتوانيم در همان لحظه با قاطعيت مشكل را مشخص كنيم.ولي در خصوص مشكل اين كاربر ، چون ايشان از ابتدا با سرور خود مشكل داشتند نتيجه گيري بنده هم اين بود كه باز هم مشكل از سرور ايشون بايد باشه..

بهتر بود بجاي انتقاد ، در همان پست اولتون مشكل اين كار بر را شما نيز بررسي ميكرديد و جواب خودتان را ميداديد.

با سلام خدمت دو مدیر محترم
از حسن رفتار شما کاملا متشکرم .
راستشو بخواین بنده اصلا کاری به این بخش نداشتم ، و صرفا با پرسیدن این سوال در سایت Joomla.org به جواب رسیدم . و تا به حال دست به تنظیمات این ماژول نزده بودم.
مشکل یا اشتباهه دیگه ، پیش میاد.
همچنان از همگی شما ممنون و سپاسگذارم.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان