زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل درنصب افزونه allvideoshare
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #1
مشکل درنصب افزونه allvideoshare
سلام.میخواستم روی سایت افزونه allvideoshare رونصب کنم ولی همش خطای زیر رو میده

Warning: require_once(install.allvideoshare.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tablinka/public_html/administrator/C:/wamp/www/shop/tmp/install_501fe7e57eeed/script.allvideoshare.php on line 17

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'install.allvideoshare.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tablinka/public_html/administrator/C:/wamp/www/shop/tmp/install_501fe7e57eeed/script.allvideoshare.php on line 17

روی لوکال هیچ مشکلی نداره ولی روی سرور این خطا رو میده .اگه راه حلی برای این مساله ندارین لطفا راهنمایی کنید که چطوری میتونم بدون اسفاده از بخش مدیریت افزونه ها این افزونه رو به سایتم اضافه کنم که خطا رو نده.ضمنا بعضی وقتا بصورت ناقص هم نصب میشه.هر سه روش نصب افزونه رو هم امتحان کردم ولی فایده نداشت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: مشکل درنصب افزونه allvideoshare
این ارور مربوط به سرور است یا لوکال چون در متن ارور مسیر ومپ سرور برروی سیستم نمایش داده شده است !

آخرین نسخه را از لینک زیر دریافت و تست کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shami123
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان