زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا qslideshow لود نميشه
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #1
چرا qslideshow لود نميشه
سلام

من از اسلایدر qslideshow در یکی از سایت ها استفاده کردم ولی لود نمیشه چه چيزي باید نصب کنم تا در همه مرور گرها لود بشه؟

سپاسگذار
Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: چرا qslideshow لود نميشه
در سایت جوملا جهانی که این افزونه معرفی شده یک نفر (brinkley ) نیز این مشکل را ذکر کرده و گفته با IE9 به درستی کار نمی کند :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم هم تست کردم برای فایرفاکس ، کروم ، IE6 , IE7 , IE8 مشکل عدم نمایش نداشت ولی در IE6 , IE7 مشکلی که داشت این بود که به درستی نمایش داده نمی شد.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان