زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف مطالب اضافه از جوملا 2.5
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ صبح
ارسال: #1
حذف مطالب اضافه از جوملا 2.5
سلام , عبادات همه قبول باشد .

من قبلاً جوملاJoomla 2.5 رو با مشورت انجمن پارس جوم از مامبولرن دریافت کردم و نصب کردم .
انصافاً ترجمه خوبی داره ولی پدر آدمو در میاره با این مطالب پیش فرض هیچ طوری نمیشه حذفشون کرد !
حالا می خوام جوملا 2.5 رو نصب کنم ولی پاک پاک باشه و هیج چیز اضافی نداشته باشه ؟

Bravoقبلاً استاد گنجی قولش رو داده بودن برای ما آموزش حذف رو قرار بدن Rose

منتظر نظرات شما هستم .
دوستانی که به این آموزش نیاز دارند یه تشکر بزنند Ok
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: حذف مطالب اضافه از جوملا 2.5
آموزش خاصی لازم نیست
شما به مدیریت مطالب بروید و مطالبی که میخواهید حذف بشوند رو انتخاب کنید و دکمه حذف رو بزنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #3
بله درست میفرمائید استاد عزیز اما وقتی سایت رو در حالت آفلاین قرار می دهیم باز هم نمایش داده می شوند و یا در نتایج جستو مزاحمت ایجاد می کنند 53
امضاء zaban26
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #4
شما وقتی همه مطالب و مجموعه ها را حذف کنید که دیگر چیزی برای نمایش وجود ندارد !!
مگر اینکه این مطالبی که میفرمایید در ماژول قرار داده شده باشد که به قسمت ماژول ها بروید و این مورد را بررسی کنید .
در ضمن به هنگام نصب جوملا مگر گزینه ( نصب اطلاعات نمونه ) وجود نداشت ؟ وقتی این گزینه را تیک بزنید این مطالب به صورت اتوماتیک ایجاد میشود واگر نه چیز اضافه ای ایجاد نمی شود.
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ صبح
ارسال: #5
شما باید مطالبتون هم از سطل زباله حذف کنید تا دیگر هیچ اثری از مطلب نمونه
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان