زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی می تونه این قالبو ترجمه کنه؟
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #1
کسی می تونه این قالبو ترجمه کنه؟
با سلام
کسی هست که این قالبو برای من ترجمه کنه؟؟
اینم لینک دانلود : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون میشم یه نفر این کارو انجام بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: کسی می تونه این قالبو ترجمه کنه؟
سلام، این قالب تجاری است و نباید لینک دانلود تو انجمن بذارید،

فایل بسته نصبی کامله و حجمش 50 مگ است و سرعتم پایینه نمیتونم دانلود کنم، اگه کل بسته را دانلود کردین فایل قالب تنها را ازش خارج و آپلود کنین و لینکش را بدین تا قالب واستون فارسی کنم.

Blush
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #3
RE: کسی می تونه این قالبو ترجمه کنه؟
دوست عزیز این قالب با فریمورک T3 طراحی شده و به صورت پیش فرض در داخل قالب ترجمه شده می باشد و از زبان های راست چین پشتیبانی می کند. فقط در تنظیمات قالب گزینه اش رو فعال کنید
امضاء hvmunlimited
طراحی قالب اختصاصی جوملا تحت فریمورک T3 جوملارت ، همانند تمامی قالب های جوملارت و با امکانات تمام قالب های تجاری جوملارت و به سلیقه خود شما
حامد وفایی. طراحی حرفه ای وب
09354230134 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان