زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین JA T3 Framework
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #1
پلاگین JA T3 Framework
با سلام خدمت دوستان بزرگوار نمیدونم چرا وقتی میخوام برم قسمت منو از مدیریت سایت باید پلاگین JA T3 Framework رو فعال و غیرفعال کنم.
لطفا راهنمایی کنید[/align]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: پلاگین JA T3 Framework
نام قالبتون چیه ؟
حتما با فریمورک t3 طراحی شده و در منو هم تنظیمات مگامنو باید مربوط به این فریمورک باشه که واستون ایراد میده.

راه حلش هم خیلی ساده اس:
فریمورک T3 رو نصب و پلاگینش رو فعال کنید
امضاء hvmunlimited
طراحی قالب اختصاصی جوملا تحت فریمورک T3 جوملارت ، همانند تمامی قالب های جوملارت و با امکانات تمام قالب های تجاری جوملارت و به سلیقه خود شما
حامد وفایی. طراحی حرفه ای وب
09354230134 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #3
پلاگین فریمورک اگه نصب نباشه اصلا سایت بالا نمیاد،سوالم این بود چرا باید هنگامی که میخوام برم قسمت منو از مدیریت سایت پلاگین فریمورک رو باید غیرفعال کنم تا بتونم برم قسمت منو
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #4
قسمت منوها یا به قسمتی که با آن یک آیتم منو رو تغریف می کنید ؟
ورژن جوملاتون هم چنده ؟
امضاء hvmunlimited
طراحی قالب اختصاصی جوملا تحت فریمورک T3 جوملارت ، همانند تمامی قالب های جوملارت و با امکانات تمام قالب های تجاری جوملارت و به سلیقه خود شما
حامد وفایی. طراحی حرفه ای وب
09354230134 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #5
قسمت منوها ورژن جوملا 1.5
۱۳-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #6
سلام دوستان

من قالب پروفشنال رو دانلود کردم و روی لوکال نصب کردم .بعد ارور داد که پلاگین JA T3 رو باید نصب و فعال کنی که این کارم کردم و مشکلی نداشت .حالا که سایت رو گذاشتم رو هاست کلی ارور در رابطه با اون پلاگین میده
وقتی فعاله ظاهر سایت و پنل مدیریت رو به هم میریزه هر پیزی هم که فارسی باشه قابل خوندن نیست .اما وقتی غیر فعالش میکنم ظاهر پنل مدیریت درست میشه اما سایت بالا نمییاد .چی کار کنم؟
مرسی از راهنماییهاتون

آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۵-۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #7
پیشنهاد میکنم قالب رو همراه با بسته نصبی نصب کنید بسته هایی آماده که قالب و افزونه ها قبلا روش نصب شده.
قبل از انتقال سایت به هاست تمامی جداول دیتابیس رو یوتی اف 8 کنید و البته بهتره از آکیبابک آپ برای انتقال سایت استفاده کنید.
دیتابیس جدیدی هم که روی هاست ایجاد میکنید حتما جنرال یوتی اف 8 سی آی باشه.
شرمنده با تبلت تایپ میکنم برای همین فارسی همه رو نوشتم!
ارورها رو ندیدم ولی اگر درکارکرد مشکلی ندارید در تنظیمات کلی جوملا گزارش خطا رو روی هیچ بزارید اما باید ببینید قالب شما با کدام ورژن فرم ورک طراحی شده و از همون استفاده کنید بهتره.
درکل در پیش نیازهای نصب جوملا توصیه شده نمایش پیام های خطا غیرفعال باشد و اگر هاست شما با جوملا سازگار باشه در تنظیمات پی اچ پی سرور این گزینه غیرفعال است
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان