زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت سایت
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ صبح
ارسال: #1
امنیت سایت
سلام
من یک سوالی دارم
یک سایتی که با جوملا درسته شده است را در نظر بگیرید.
این سایت اگه امکان عضو شدن تو سایت خودش رو فعال کنه(یعنی افراد بتونن تو سایت عضو بشن) امکان هک شدنش زیاد هست یا اینکه اصلا عضو نگیره(افراد نتونن تو سایت اصلا عضو بشن)؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #2
RE: امنیت سایت
عضو بگیره که چیکار کنه؟ منظورم اینه که اعضای عضو چه کارهایی میتونن تو سایت بکنن؟ سطح دسترسیشون چی باشه؟ اگه عضو شدن فقط برای دسترسی به بخش های خاص مثل دیدن یکسری از مطالب ، دانلود ، نظر دادن و ... باشه که اصلا مشکلی نیست. ولی اگه دسترسی به بخش های مدیریتی باشه اونوقت فرق میکنه و بسته به سطح دسترسی یه کارایی میتونن بکنن.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، gamentech
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #3
اگر عضو بگیرید مشکل امنیتی برای یوزر شما پیش نمیاد !!!

کسی با اون عضو مشکل داشته باشه ... حالا هرچی که باشه .... میتونه صفحه پروفایل اون رو عضو که تو سایت شما هست رو هک کنه !!! که این هم باز بستگی به افزونه هایی داره که غیر جوملا نصب کرده باشید و دوم بستگی به هاست شما هم داره

اگر از جوملا Joomla 2.5 استفاده می می کنید امنیت خوبی داره شما سعی کنید افزونه هایی که دریافت می کنید اولاً تجاری نباشند ثانیاً از جای خوبی تهیه کنید مثل پارس جوم و جومینا البته این رو بگم انجمن خودمون پارس جوم مثل انجمن های دیگه تضمین 100% نمی کن که افزونه هایی که کاربران معرفی میشه هیچ باگی نداره و از امنیت بالایی برخوردار هستند ! البته چون این رو گفتم این رو هم اضافه کنم که اعتماد هم شرط است .

با تشکر از سوال شما
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمد آهنگی ، gamentech
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ صبح
ارسال: #4
من روی جوملای خودم جوسوشیال نصب کردم.
اعضا تو سایت عضو می شن و از جومسوشیال استفاده می کنن.
همین فقط.
حالا بازم مشکلی پیش می یاد.؟
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ صبح
ارسال: #5
سلام و درود

جومسوشیال رو اگه خریده باشید قطعاً باگ های اون گرفته شده و مشکل امنیت نخواهد داشد اما پلاگین هایی که جدا از جومسوشیال هست رو کمی باید دقت کنید که توصیه می کنم از پلاگین هایی که خود سایت جومسوشیال ارائه کرده استفاده کنید و یا از کسی که جومسوشیال رو خریدی در این زمینه پشتیبانی بگیر من خودم جومسوشیال رو خریدم و فکر می کنم که مشکل نداره با خیالت از جومسوشیال راحت باشه سعی کن آپدیتش کنی چون نسخه 2.6 ظاهراً آمده فارسیش

ولی تو بحث امنیت سایت هیچوقت 100% نیست همیشه 99% هست همون طور که فروشندگان هاست میگویند آپتایم 99%

موفق پیروز باشیدRose
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمد آهنگی ، gamentech
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان