زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکر کنم سایتم هک شده!
۳۰-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #1
فکر کنم سایتم هک شده!
سلام

چند روز پیش تایپیک زدم واسه حل مشکلات سایتم مشکلی نداشت الان که رفتم نگاه کردم صفحه اصلی این خطا رو میده:(عکس)

[تصویر:  65924975206293159127.png]

بعد از وارد شدن به صفحه ادمین هم این خطا یعنی یوزر و پس رو که میزنم این خطا میاد:

[تصویر:  01133941897790820167.png]

به نظرم 2 تا ادرس اشاره شده افزونه مشکل امنیتی داشتند که کسی اومده هک کرده درسته؟ چون اون ادرس افزونه که مربوط به پاک کردن کش هست تو فایل منیجر سی پنل پیداش نمیکنم!
راه حل چیست؟

سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mr-secret
مرا اندکی دوست بدار،اما طولانی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: فکر کنم سایتم هک شده!
داداش هک نشدی , این خطای دیتابیسه

این مشکل برای من چند بار افتاد . یه بارش رو خود به خود حل شد , بم گفتن که مشکل هاسته و یه بار دیگه هم دیتابیس رو ریستور کردم حال شد . اگه بک آپ از دیتابیس داری , ریستورش کن حل میشه .
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mr-secret
۳۰-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #3
شما پلاگینی نصب کردید احتمالا که با نسخهphp شما سازگاری نداره.
اگر نسخه php سرور زیر 5.3 بود از مدیر سرور بخواهید ارتقا بده یا افزونه هایی که نیاز به نسخه بالاتر را دارند حذف کنید.
البته ممکن است بخاطر دلایل دیگه هم باشه ولی در مورد این ارور به این مورد اشاره شده.افزونه های سایت nonumber.nl نیز در صورتی که نسخه پی اچ پی شما پایین باشه با همین ارور روبرو میشوند .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #4
در تاپیک زیر شما دقیقا گفتید که از افزونه modilizer استفاده کردید که این افزونه یکی از افزونه هایی است که حتما باید با php 5.3 کار کند.ضمن اینکه با سایت هم زیاد ور رفتید.من اول این تاپیک رو خوندم و بعد اون تاپیک شما رو دیدم پس میشه گفت که مشکل همینه ولی باز تغییراتی رو که در تاپیک زیر دادید برگردونید.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، ecomp.ir ، mr-secret
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #5
هاستم این امکان رو داره که ورژن php رو خودم انتخاب کنم یقبلا گذاشته بودم رو 5.3 همیشه رو همین ست شده یه بار تغییر دادم به 5.2 بعد به 5.3 ولی باز مشکل پابرجا بود!
تا اینکه الان نگاه کردم خود به خود حل شده! احتمالا از طرف سرویس دهنده بوده باشه

تشکر از دوستان
امضاء mr-secret
مرا اندکی دوست بدار،اما طولانی

۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #6
از phpmyadmin پلاگین رو غیر فعال کنید و همچنین ماژول رو ببینید مشکل حل میشه
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mr-secret
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان