زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسلاید سالنامه eventslideshow
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #1
اسلاید سالنامه eventslideshow
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی

Module Joomla 2.5

ماژول اسلاید سالنامه
نمایش اسلاید تصاویر رویداد های سال به صورت خودکار بر اساس تاریخ رویداد. با پشتیبانی از تاریخ های هجری شمسی، هجری قمری و میلادی.
این افزونه نوشته شده توسط محمد حسنی اقتدار میباشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من درون سایتم هم نصب کردم ، اما متوجه نشدم چی هست
اگر دوستان یافتند اینجا اعلام کندد!

اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده

فایل‌(های) پیوست شده
pkg_eventslideshow_2.5.6.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 408
اندازه 79.24 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، aseman313 ، wahid2003vj ، irsa
۱-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: اسلاید سالنامه eventslideshow
با سلام
از اینکه افزونه من رو انتخاب و استفاده نمودید ممنونم
از آنجایی که در سالنامه های ایران مناسبت های مختلفی وجود دارد مانند میلاد و شهادت ائمه و مناسبت های مختلف دیگر و بسیاری از سایت ها در این مناسبت های تصویری را برای مناسبت در سایتشان قرار می دهند (از جمله سایت ما) (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) بنده تصمیم به طراحی افزونه ای کردم که بتوان برای تاریخ های مختلف جهت مناسبت های مختلف تصاویری را قرار داد تا به صورت خودکار در آن تاریخ آن تصاویر نمایش داده شود. بدین صورت می توان تصاویری را که می خواهیم در روزهای خاصی از سال نمایش داده شود و هر سال تکرار شود را مشخص کرد. این افزونه را با پشتیبانی از هر سه تاریخ شمسی و قمری و میلادی طراحی کردم لذا می توان برای مناسبت های هر سه نوع تاریخ استفاده کرد کما اینکه استفاده های دیگری هم می شود کرد.
دوستان در صورتی که پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارند خوشحال می شوم که اعلام نمایند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، ساربان ، aseman313 ، simorgh128
۱-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #3
درود
جناب حسنی خوشحال میشویم افزونه های دیگری از شما ببینیم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #4
امكان پخش فيلم يا فلش مانند نمونه(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم وجود دارد؟
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز در انجمن درخواست الحاقات جوملا جوملا تاپیک بزنید و درخواست افزونه مورد نظر را بدهید.دراینجا پاسخ سوال شما داده نمیشود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #6
فعلا پخش فلش نداره ولی برای نسخه بعدی آماده می کنم
فلشی که در سایت نمونه هست به صورت دستی هست
ارسال پاسخ