زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری برای نام سایت
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #1
همفکری برای نام سایت
سلام

برای یک وبسایت در زمینه معرفی کالا و تبلیغات به نظرتون چه اسمی مناسب میاد ؟ Rose
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ صبح
ارسال: #11
RE: همفکری برای نام سایت
ببینید به نظر من ( نظر شخصی خودم ) دامنه IR بدرد بخور نیست ؛ چون کاربرای اینترنتی ؛ وبسایت ها رو کلا به اسم اینترنت میشناسن و بیشتر از 90 درصد کاربرای عام که ما به اینها نیاز داریم ؛ دامنه ای بجز Com رو درست نمیشناسند ... مثلا ً من میگم بنیاد موزیلا که ORG هست . به یکی بگم برو تو سایت Mozilla.org باز هم طرف میره Mozilla.com رو میزنه ؛ یا چهار روز بعد یادش میره و باز میره سراغ Com .... خلاصه بهترین دامنه همون کام هست ...

در مورد اسمهای لاتین و یا حتی فینگلیش هم باید یه مسئله املایی رو در نظر بگیریم . شاید برای شما نوشتن یه دامنه ای مثل Iranianwebhosting ساده باشه ؛ ولی الان این دامنه طولانیه و امکان اینکه غلط بنویسند خیلی زیاده ...

پس بهتره برای انتخاب دامنه از اسم کوتاه و روان ؛ و دامنه Com استفاده بشه ....

من بیشتر این دوتا مد نظرم هست ...
بعد راستی Promoting میشه گسترش یا ارتقاء درجه ؛ ارتقاء شغل ؛ نشنیدم برای تبلیغ استفاده بشه
امضاء Pourdaryaei

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ صبح
ارسال: #12
bugle.ir و bugle.com

خودم با اسمی که پیشنهاد دادم موافق نیستم . kalairanian.com
در هر صورت یه کلمه جدید باشه و به فکر آینده باشید و یه رقابت سالم .

1-یه دامنه انتخاب کنید که بعدا معروف شد که ان شا الله میشه مثل ebay یه چیزی باشه تمام کشور ها استفاده کنند .
2-البته خودم دو سه ماهی هست قصد داشتم همچین سایتی رو راه بیندازم ولی تو نظرم این بود که اول کاری سایتی باشه حداقل و حداقل سه زبانه باشه فرانسوی انگلیسی و فارسی و در آینده همه زبانش کنم .
3-یه ایده دیگه اینکه سعی کنید انفرادی کار نکنید البته تا شش ماه و یک سال اول باید انفرادی باشه ولی من صد در صد مخالف کار انفرادی هستم و موفقیت رو تو کار گروهی میبینم .
4-خوب از موضوع اصلی این تایپیک دور نشیم و بگم یه اسمی باشه راحت باشه البته این 4 که دارم میگم زمانی بدرتون می خوره که به 1 کاری نداشته باشید و اینکه اسمی انتخاب کنید که از قبل کلمه باشه ولی بوی از موضوع سایت رو بده مثلاً من خودم قصد داشتم bugle.ir رو انتخاب کنم که هم معنی جالب آن خیلی به کار سایت مربوط میشه و دوم گفتنش آسونه سوم چند کلمه بیشتر نیست و ...
5- دستم کنده شدPardon
----------------------
سلام جناب بهارلو عزیز مدیر انجمن عزیز جان من حاضر یک میلیارد بدم ولی دامنه ad.ir کنم .
ولی تنها یک مشکلی که هست نام دامنه می بایست بیش از 2کاراکتر باشد.
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمد آهنگی
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #13
اوکی
خوب نظر من اون بود Rose

نقل قول: بعد راستی Promoting میشه گسترش یا ارتقاء درجه ؛ ارتقاء شغل ؛ نشنیدم برای تبلیغ استفاده بشه

شرمنده بابت اشتباه Rose
منظور من Propaganda بود
چون داشتم متنی ترجمه میکردم ، اشتباه اون کلمه را به کار بردم
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط zaban26 ، Pourdaryaei
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #14
حالا ملت با زبان انگليسي مشكل دارند شما اسپانيايي پيشنهاد ميدين ! Eyes

اين انتخاب اسم هم يه كار شاقيه ؛ مثل انتخاب كادو تولد ...!
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط zaban26
۲۹-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #15
به نظر من این رسید ولی میتونید یه جمله سه چهار کلمه ای رو کلمات اولشو انتخاب کنید مثلا ناجا یا ناسا کلمه در اول مهم نیست معنی داشته باشه ناجا شاید اول چیز بی مفهومی به نظر مردم بود :بازم هرچی نظر خودتونه اینم پیشنها ما
سامانه فروشگاهی خدماتی ایران
sfkhi.cpm
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان