زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین هاست برای جوملا
۲۴-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #1
بهترین هاست برای جوملا
با سلام و درود خدمت دوستان
بهترین هاست برای جوملا کدومه؟ اگر از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
پایدار باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ صبح
ارسال: #11
RE: بهترین هاست برای جوملا
هاستینگ خوب اول اینکه باید پشتیبانی عالی داشته باشه و 24/7 جوابگوی مشتری باشه ، دوماً اینکه آپ تایم بالایی داشته باشه ، نه 100 درصد ولی باید 99 درصد داشته باشه ، همینطور باید به ریسورس سرورها و نرم افزار کنترل پنل دقت کرد .

میتونید وبسایتهایی مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید و مقایسه رو انجام بدید و متوجه بشید در ماه های گذشته چه هاستینگی پیشرفت داشته و کدوم نه ، همینطور میتونید تعداد سایتهایی رو که سرویس دهی میکنند رو ببینید .

من نمیتونم بگم چه هاستی خوب هست و چه بد ؛ تصمیم گیری با مشتریه ، ولی با چندین هاستینگ کار کردم تا حالا ؛ خوب و بد ...

درمورد پارس جوم هم چون مدیر انجمن هستم نباید بگم اینجا عالیه خیلی خوبه برید از اینجا بگیرید ، خود شما باید مقایسه کنید و مشتری ها رو ببینید و امکانات و پشتیبانی رو بسنجید .
البته پارس جوم چون یه هاستینگ نو پا هست هنوز جای رشد زیادی رو داره و این دلیلی میتونه باشه که اسمش سر زبونها نیوفتاده ، همینطور هنوز تبلیغات شروع نشده .

ضمناً من دوتا سایت روی پارس جوم میزبانی دارم و به لطف جناب عمرانی و گنجی مشکلی پیش نیومده . البته امیدوارم نیروی پشتیبانی بیشتری رو برای هاستینگ در نظر بگیرند Drink
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz ، محمد آهنگی ، محمدرضا بهارلو ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان