زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با kunena
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #1
کار با kunena
با سلام و احترام
من سایتی رو با جوملا دارم و می خواهم انجمن گفتگو رو راه اندازی کنمٰ kunena را نیز روی سایت دارم اما نحوه کار با آن را نمی دانم.محبت کنید مرا راهنمایی فرمایید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: کار با kunena
کیوننا یک برنامه کوچولو نیست که بشه تو یه ارسال شما رو راهنما کرد ... فقط برای اولین کار

وقتی کیوننا رو نصب میکنید تعدادی مجموعه و پست بصورت پیش فرض هم نصب میشه ... شما وارد کنترل پنل مدیریت کیوننا خودتون بشید و از اونجا قسمت مدیریت تالار (مجموعه) و اینها را حذف کنید .

سپس به تعداد دلخواه مجموعه ( انجمن ) و زیر مجموعه ( تالار) درست کنید تا کاربرانتون بتونند توی این تالارها ارسال داشته باشند .

مثلا : یک مجموعه به نام جوملا 2.5 میسازید

زیر مجموعه هاش اینطوری میسازید

قالب جوملا 2.5
کامپوننت
ماژول
پلاگین

و همینطور برای بقیه

اینها رو منتشر میکنید تا در صفحه اصلی نمایش داده بشه ...

سوال دیگه ای داشتید بپرسید
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امید ، mohsen_shah ، سعید حمزه زاده ، mahan
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #3
کار با kunena
سلام من این کامپونت رر رو وب سایتم نصب کردم
چنتا سوال داشتم
من بخوام شگل کذینه هاشو عوض کنم باید چه کار کنم؟
کذینه های مثل نقل قول و ارسال پاسخ و ...
امضاء mohsen_shah
آدم نیم کیلو باشه
ولی مرد باشه
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #4
کار با kunena
دوست عزيز سوال جديد رو توي ارسال جديد بپرسيد ، براي اينكار هم بايد قالب جديد نصب كنيد يا هر كدوم از دكمه ها رو دونه دونه طراحي كنيد
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #5
کار با kunena
سلام
ممنون از راهنمایی شما
من تمام این کارهایی که گفتید رو کردم اگه بخوام انشار بدم یک منو داشته باشم به نام گفتگو ولینک کنم چیکارباید بکنم ؟
ممنون
۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #6
کار با kunena
مديريت منوها ميريد ، منوي اصلي / جديد رو ميزنيد / از كامپوننتها كيوننا رو انتخاب ميكنيد و تمام
امضاء Pourdaryaei
۲۶-۵-۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ صبح
ارسال: #7
با سلام
من Kunena را نصب کردم البته قبلش جوملا را نصب کردم حالا چطوری باید انجمن را نمایش داد؟ آدرس سایت رو که میزنم همون محتوای پیش فرض جوملا را نشون می دهد
۲۶-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #8
دوست عزیز شما باید اونو به یک منو اختصاص بدید اگرم فقط میخواید انجمن نمایش داده بشه وقتی منو رو ساختید از قسمت منوها اونو صفحه پیشفرض قرار بدید اینطور بازدیدکننده با وارد شدن به سایت شما اونو مشاهده میکنه
امضاء toorej
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۶-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #9
سلام دوست عزیز
من کیوننا رو نصب کردم همه چیز خوبه فقط تنها مشکل من اینه که نمیتوم مکان انجمن وتغییر بدم
اگه امکانش نیست چطوری میتونم کیوننا رو بدون قالب پیش فرض سایت نمایش بدم.
انجمن مثل یک مطلب در وسط سایت نمایش داده میشه .
خوشحال میشم راهنمایی کنید
۱۳-۶-۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #10
دوست عزیز راهی نداره چون کیوننا روی جوملا نصب میشه و قاعدتا باید روی سایت هم نمایش داده بشه ولی خب میتونید قالب پیشفرض رو تغییر بدید این هم یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کیوننا، یا اینکه از انجمن ساز مای بی بی استفاده کنید اینکه مای بی بی چی هست اینکه مای بی بی یک انجمن ساز جدا از کیونناست و خودش مثل یک سایته و کاربرای اون جدا از کاربرای سایتتونه و خودش روی یه ساب دامین نصب میشه مثل همین انجمنی که درش قرار دارید برای راهنمایی و نصب انجمن ساز مای بی بی میتونید از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید
امضاء toorej
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان