زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوض کردن فونت قالب
۱۸-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #1
عوض کردن فونت قالب
با یاد حق . سلام .

نمیدونم جاش درسته یا نه ولی من یه جوملا 2.5 نصب کردم . از قالب یوتم استفاده کردم .
من ا طریق فونت فیس فونت قالب رو عوض کردم و به یکان تغییرش دادم .
ولی من هرکاری کردم نتونستم مشکل عوض کردن فونت رو حل کنم (تو بعضی سیستما فونت رو جدا از هم نشون میده و بعضی از سیستم ها فونت رو تاهوما نشون میده ) کار واحب دارم . کسی میتونه برای من روی این قالب فونت یکان رو پیاده کنه ؟ ( از طریق فونت فیس )
اینم آموزش + فونت های اصلاح شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دمو قالب . من قالب رو پیوست کردم . اگه میشه کمکم کنید خیلی ممنون میشم .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید جاس درست نباشه واسه قالب تجاری ولی به خدا کارم واجبه Rose

اینم قالب
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #11
RE: عوض کردن فونت قالب
من كه عكس هم براتون گذاشتم
تو عكس كه مي بينيد درست شد

دسترسي بدهيد !‌
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، m-amin
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ صبح
ارسال: #12
(۱۹-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من كه عكس هم براتون گذاشتم
تو عكس كه مي بينيد درست شد

دسترسي بدهيد !‌

داداش از این که زحمت میکشید خیلی ممنون Inlove ولی اون عکس که شما گذاشتی فونتش تاهوماست . من میخوام فونتم یکان باشه .
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #13
دوست عزیز من خدمت شما عرض کردم اگر کاربر فونتی که شما تعیین میکنید رو نداشته باشه با فونت استاندارد دیگری که در سی اس اس تعریف شده نمایش داده میشه.
کاربر حتما باید فونتی که شما در سی اس اس وارد میکنید داشته باشه.حتما آقای اعتمادی هم رو سیستم نداشته که با فونت دیگری نمایش داده شد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط m-amin
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #14
(۱۹-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من خدمت شما عرض کردم اگر کاربر فونتی که شما تعیین میکنید رو نداشته باشه با فونت استاندارد دیگری که در سی اس اس تعریف شده نمایش داده میشه.
کاربر حتما باید فونتی که شما در سی اس اس وارد میکنید داشته باشه.حتما آقای اعتمادی هم رو سیستم نداشته که با فونت دیگری نمایش داده شد.

آقای گنجی ممنون ولی css3 این قابلیت رو داره که فونتی رو که تو سیستم نباشه به صورت خودکار این عمل انجام میشه . اینم آموزشش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما من نمیدونم کجا اشتباه کردم که فونت رو توی بعضی از مرورگر ها جدا نشون میده . حتی اگه اون سیستم فونت رو نداشته باشه , فونت رو درست نشون میده ولی جدا از هم . خواستم ببینم کسی میتونه این مشکل منو حل کنه یا نه . فک کنم دوستان نتونستن حل کنن . باز هم ممنون و متشکرInlove
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #15
خوب من فکر کردم شما اینکار رو نکردید.
این آموزش قبلا در انجمن منتشر شده.
بهرحال صبرکنید تا دوستانی که وقت دارند برای شما بررسی کنند.
آدرس دهی رو دوباره بررسی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط m-amin
۲۳-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #16
دوستان کسی نیست به داد ما برسه ؟؟Rose