زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول نکته ها
۵-۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #1
درخواست ماژول نکته ها
سلام
ما هر چی می گردیم یه ماژول که مربوط به سخن بزرگان یا نکته ها باشه و روزانه یک جمله نمایش بده پیدا نمیکنیم اصلا تحت عنوان ماژول یه همچین چیزی هست ؟Sos
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول نکته ها
ميتوانيد از ماژول نكته ها كه به صورت پيش فرض قسمت ماژول هاي جوملا موجود است استفاده كنيد!
يعني يك مجموعه بسازيد و مطالب را در ان ايجاد كنيد و توسط اين ماژول به صورت رندوم در قسمتي از سايت نمايش دهيد!
ماژولي هم به نام پيغام روزانه موجود ميباشد كه با ان ميتوانيد هر روز هفته يك پيغام به كاربران نمايش دهيد!
تاپيك شما هم به انجمن درخواست افزونه ها منتقل ميشود!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، رضا تقی‌زاده
۶-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #3
آقای گنجی جوملای ما این ماژول رو به صورت پیش فرض نداره ما می خواهیم مزاحم شما نشیم نمیشهBlush
۶-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #4
از كدو ترجمه جوملا استفاده ميكنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۶-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #5
(۶-۱-۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از كدو ترجمه جوملا استفاده ميكنيد!

نه یعنی نمیدونم اصلا طراحی سایت بلد نیستم من کلا دو سه هفته است با جوملا آشنا شدمEyes اون سایت هم یواش یواش خودم طراحی کردم جوملای آن هم کپی از یک سایت دیگه بود من همه چیزشو عوض کردم
کپی این بود فقط 3 ساعت نشستم عکس این آقایون روحانیون رو حذف کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوریش کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالبشو و کلا همه چیزشو ریختم بهم فقط میدونم قالبش تابناکه شاید هم ماژول نکته ها رو حذف کردم دیگه ببخشید تو کار بزرگان دخالت کردیم109
۶-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #6
فكر نميكنم ولي يوزر پسورد سايت رو براي من بفرستيد نگاه كنم!
من سعي ميكنم ماژول پيغام روزانه را هم براي شما ارسال كنم!
امشب براتون تست ميكنمSmile
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، سینا افشار
۶-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ صبح
ارسال: #7
سلام
میشه بفرمایید قالب را از کجا تهیه کردید؟
بفرمایید این هم ماژول سخن روز که میتونید برای هر روز یک سخن اختصاص بدید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_DailyMessage_Farsi.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 92
اندازه 5.04 کیلوبایت

امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت

سپاس شده توسط سینا افشار ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۶-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #8
(۶-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ صبح)وحید سیدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه بفرمایید قالب را از کجا تهیه کردید؟

بله ، عرض کنم من اصلا طراحی سایت بلد نیستم کارم هم چیزه دیگه است احتیاج به وب سایت داشتیم یه مقدار گشتیم رفتیم سراغ اینها

اینها هم اولش گفتند دقیقا اون چیزی که ما می خواهیم طراحی می کنند ما هم اعتماد کردیم و ...... بعد چیزی که به ما دادند این سایت بود

منم دیگه چیزی بهشون نگفتم و یواش یواش تغییرش دادم و تقریبا شد همون چیزی که می خواستیم
۶-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱-۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #9
در قسمت ماژول ها ماژول نيوز فلش موجود نيست كه البته در ترجمه جوملا مامبولرن موجود است و شما از ترجمه جوملا دات اي ار استفاده ميكنيد.
البته اين گروه درسته بيشتر كارهاشون تجاري است ولي گروه خوبي هستند و نگران خريد آن نباشيد البته من نميدونم چقدر هزينه كرده ايد.
اين قالب قالب، تابناك است.
به نظر من اگر بيشتر از اين ماژول در صفحه اصلي قرار دهيد صفحه شلوغ ميشود!
اطلاعاتي هم كه به صورت پيش فرض موقع نصب در سايت بوده براي اشنايي شما خوب بوده و به مرور ميتوانيد جايگزين كنيد كه البته اين كار رو انجام داده ايد.
در موقعيت يوزر 3 كه هم اكنون ماژول تيكر ، خبرهاي شما را به صورت تايپي نمايش ميدهد چيزي نميتوان قرار داد چون جلوه سايت را زشت ميكند و براي اينكه روبروي تيكر چيزي قرار دهيد بايد سي اس اس ويرايش شود(درخواستي كه شما ارسال كرديد در پيام خصوصي)
به نظر من از ماژول هاي ديگري در سايت استفاده نكنيد.
براي نمايش مطالبي مانند سخن بزرگان يا چيز ديگري بهتر است از ماژولي كه اقاي سيدي معرفي كردند استفاده شود و همچنين ماژول زير را تست كنيد ببينيد خوشتون مياد.البته من روي سايت شما نصب كردم و شما اگر نخواستيد حذف كنيد! نام آن TW News Ticker است

البته يك پلاگين هم بايد نصب كنيد تا ماژول هاي شما به خوبي عمل كند چون الان در تست مشكل داشت!
توضيحات پلاگين زير را بخوانيد تا متوجه عملكرد آن شود!

ولي بك آپ فراموش نشود لطفا ابتدا از تمامي فايل هاي خود بك آپ بگيريد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط سینا افشار ، شاهین سمیع عادل
۶-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #10
(۶-۱-۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ صبح)وحید سیدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بفرمایید این هم ماژول سخن روز که میتونید برای هر روز یک سخن اختصاص بدید.

آقای سیدی اگر بخواهیم خود ماژول رو تغییرات بدهیم یعنی اندازه فونت و رنگ بدهیم روی کدام فایل باید تغییرات بدهیم
tmpl/ default
?
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان