زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در انتخاب قالب
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #1
کمک در انتخاب قالب
من می خوام روی دامنه زیر در مورد موضوعات گرافیک و هنر و ... کار کنم
graphic-art.ir
ولی نمی دونم از چه نوع قالبی استفاده کنم
اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
جسارتا قالب های خلیلان رسانه هم مد نظر داشته باشن هر کدوم که مناسبه اسمشو اعلام کنن
RoseRose
امضاء tobasms
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #2
RE: کمک در انتخاب قالب
سلام
دوست عزيز يك راهنمائي مي كنم ، ان هم اينكه تجربه اين كار را دارم !‌

انتخاب قالب يك مسئله كاملا شخصي است ، چون فكر من با فكر شما فرق مي كند ، شما در ذهن خودتان از سايت توقعاتي داريد ، و دوست داريد سايتتان به شكلي كه در ذهنتان بهش فكر مي كنيد باشد ، ولي من فكر شما را ندارم !

به نظر من اگر خودتان پي قالب باشيد مناسب است ، حتي اگر انتخاب قالب طول بكشد و شما را خسته كند ، ولي سرانجام كه قالب مورد نظر را پيدا مي كنيد ، ديگر آن قالب دل شما را نمي زند ،
سايت ما را نگاه كن

شايد باورت نشود تا يك ماه هر روز دنبال قالب بودم ،‌اخرش هم پيدا كردم و با تغيير استايل ها و رنگ ها به آن چيزي كه مي خواستم رسيدم ، شايد اين سايت را شما نپسنديد ، چون با ذهنيت شما فرق دارد ،‌

Rose
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط tobasms ، Reza Ganji
۱۷-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #3
RE: کمک در انتخاب قالب
با سلام
من هم با نظر آقای اعتمادی موافقم
اما حتما یک سری به قالب های جدید که در سایتهای معروف ارائه قالب هستند بزنید، قالبهای جدید معمولا دارای استیل های مختلف و امکانات خوبی هستند که با پیدا کردن قالب دلخواه به راحتی بسته نصبی آنرا هم به رایگان پیدا می کنید
اما به طور کلی قالبهایی که تم کلی آنها مشکی و یا ترکیبی از سفید و خاکستری و مشکی هستند برای این کار بهترند چرا که کلیت تم در حاشیه است و تصاویر در معرض دید (foreground) هستند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان