زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(عیدی) تب ساز jtab
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #1
Wink (عیدی) تب ساز jtab
توی انجمن خیلی سرج کردم که ماژولی با این عنوان نباشه
اگر بود من پیدا نکردم
مدیران ببخشند(درصورت صلاحدید حذف بشه)
من خودم ازش استفاده می کنم و خیلی هم جالبه
شاید اگه توی انجمن قبلا نیومده باشه عیدی من به دوستان باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_jtabs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 89
اندازه 1.04 مگابایت

امضاء tobasms
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، btheme
۱۶-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ صبح
ارسال: #2
RE: (عیدی) تب ساز jtab
دوست عزیز
سلام و ممنون بابت معرفی
لطفا لینک افزونه رو هم در قسمت عیدی انجمن قرار دهید تا کاربران راحت تر استفاده کنند

باتشکر

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #3
RE: (عیدی) تب ساز jtab
این خیلی فوق العاده و کارآ است. اما نمایش دادن مطالب چندان مفید نیست. آیا این امکان وجود دارد که به جای اینکه مطالب یک بخش در هر تب نمایش داده بشه مجموعه از منو ها نمایش داده بشه یا دست کم ماژول نمایش داده بشه؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان